9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Катери “Вишгород” та “Нікополь” спущено на воду після докового ремонту (фото)

Сьогодні, 9 квітня 2020 року на державному підприємстві “Миколаївський суднобудівний завод” завершили докову частину ремонту двох малих броньованих артилерійських катерів “Вишгород” та “Нікополь”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

На обох катерах відремонтована зовнішня обшивка підводної частини, гвинто-рульові комплекси, протекторний захист, донно-бортова арматура, суднові системи і обладнання, виконано фарбування.

Для катеру “Вишгород” ремонт вже завершено та незабаром він залишить акваторію заводу та направить у пункт дислокації. Так само відновлено боєздатність малого броньованого артилерійського катера “Нікополь”.

На МБАК “Нікополь” продовжується відновлення електросистем і електрообладнання, роботи будуть завершені до кінця місяця, повідомили на підприємстві.

“Ремонтні роботи на “Вишгороді” були закінчені навіть раніше запланованого, а на катері “Нікополь” вони теж на фінальній стадії, обидва катери спустили на воду одночасно. Ми розуміємо, що катери виконують бойові завдання, тому намагалися якомога швидше відновити їх боєздатність і повернути “на службу” ВМС”, – повідомив директор заводу Валерій Калашніков.

Наприкінці лютого 2020 року малий броньований артилерійський катер “Нікополь” разом із однотипним катером “Вишгород” зайшли на ремонт до Миколаївського суднобудівного заводу.

Нагадаємо, Малий броньований артилерійський катер “Нікополь” було захоплено росіянами в районі Керченської протоки під час походу з Одеси до Маріуполя у листопаді 2018 роки.

За рік, у листопаді 2019 року, Росія повернула Україні “Нікополь”, разом із іншим броньованим катером “Бердянськ” та рейдовим буксиром “Яни Капу”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають