9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Фото: Єдиний український криголам відремонтують до кінця місяця

На Азовському судноремонтному заводі (АСРЗ) проходить ремонт дизель-електричний криголам балтійського типу “Капітан Білоусов”

Судно побудовано в 1953 році на Гельсінкській верфі Wärtsilä і на даний момент є єдиним криголамом в Україні. “Капітан Білоусов” водить каравани суден в Азовському морі.7 жовтня судно було піднято в док. За 42 дні, судноремонтники належить виконати великий обсяг робіт систем життєзабезпечення судна – всього понад 100 ремонтних операцій.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС

Фахівці заводу вже завершили розбирання лівого кормового гребного пристрою, виконали необхідні заміри для виготовлення нових внутрішнього і зовнішнього дейдвудних підшипників. В даний момент гребний пристрій вже зібрано в повному обсязі. Підшипники запресовані на штатне місце, триває процес центрування валопроводу.

blank

Також на судні відновлені геометричні розміри робочих шийок баллера керма судна за допомогою наплавлення електрозварюванням. Баллер пройшов механічну обробку, проведена підгонка поверхонь і отворів баллера і пера керма. Паралельно завершується великий ремонт донно-забірної арматури: всього відремонтовано 27 одиниць, дві з яких – відновлювальним ремонтом.

Термін закінчення ремонту судна – 30 листопада, на сьогодні виконано близько 75% із запланованого.

blank
Фото: cfts.org.ua

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають