9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Фото: Як на Нібулоні відбувається будівництво чотирьох буксирів одночасно

На суднобудівному заводі «НІБУЛОН» ведеться паралельне будівництво одразу чотирьох буксирів та самохідного перевантажувача

На стапелях підприємства відбувається паралельне будівництво двох буксирів проекту Т3500 та два буксири проекту POSS-115. Крім того продовжується виготовлення днищевих секцій самохідного перевантажувача проекту П-140.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

На першому буксирі проекту Т3500 вже прийнято електроживлення на механізми і систему освітлення судна та розпочато випробувальні роботи. Суднобудівники компанії завершують монтаж пропульсивного комплексу, а також систем енергетичної установки. Ведеться зашиття кают житлового контуру і встановлення  меблів.

На другому буксирі, який спущено на воду майже два тижні тому, тривають завершальні роботи: ведеться центрування валопроводу, очищення та фарбування цистерн,  встановлення приварного насичення тощо.

Також в збірно-секційному цеху та на передцеховому майданчику продовжується виготовлення носових секцій міцного корпусу  буксира проекту POSS-115. На стапельному майданчику вже сформовано кормову частина корпусу буксира і встановлені секції надбудови.

Другий буксир даного проекту перебуває у стадії виготовлення секцій міцного корпусу, надбудови і ходової рубки судна.

Останні новини:

Зараз читають