9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Фото: В Одесі відбулася церемонія присвоєння назв новим катерам ВМС України

5 грудня в Одесі були присвоєні власні назви чотирьох броньованим артилерійським катерам “Гюрза-М”

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Зроблено в Україні.

Сьогодні, 5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, відбулася церемонія присвоєння назв 4-ом новозбудованим для Військово-Морських Сил ЗС України малим броньованим артилерійським катерам. Враховуючи клопотання територіальних громад катери проекту 58155 отримали іменні назви – “Вишгород”, “Кременчук”, “Лубни” і “Нікополь”.

“Разом, однією командою, за підтримки промисловості, органів влади та місцевих громад, ми долаємо існуючі проблеми та продовжуємо рух вперед і свідченням тому стала головна подія цьогорічного відзначення – 4 нових малих броньованих артилерійських катера, побудованих для Військово-Морських Сил, отримали свої іменні назви на честь українських міст”, – зазначив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко.

Як наголосив керівник виду ЗС України, державні випробування катерів вийшли на завершальний етап і вже найближчим часом вони поповнять бойовий склад вітчизняного флоту.

Віце-адмірал Ігор Воронченко розповів про досягнення і перспективи флоту, акцентувавши, що головною цінністю Військово-Морських Сил були і залишаються люди, які сильні не лише зброєю, а й високим моральним і патріотичним духом.

Останні новини:

Зараз читають