9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Фото: У 2018 році на заводі «НІБУЛОН» планують спустити на воду шість суден і розпочати будівництво ще трьох

Сьогодні на стапельному майданчику судобудівного заводу “Нібулон” активно готується до спуску перше несамохідне судно проекту В5000 довжиною 101 м.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сторінку корпорації “Нібулон” у Facebook.

Такої довжини судно спускатиметься на суднобудівному підприємстві вперше, що стало можливим завдяки реконструкції заводського сліпу, а саме будівництва додаткових двох спускових доріжок. Так, на момент придбання майнового комплексу у серпні 2012 року та створення на його базі ССЗ «НІБУЛОН», завод міг виготовляти судна не більше 70 м.

«На суднобудівному заводі також триває будівництво другого судна проекту В5000, що буде спущено на воду в квітні цього року, та двох багатоцільових буксирів-кантувальників потужністю 3500 к. с. (проект Т3500). Окрім цього, суднобудівним заводом «НІБУЛОН» у 2018 році планується будівництво чотирьох буксирів проекту POSS-115, два з яких ми введемо в експлуатацію у серпні та вересні, та плавучого крану П140. Всього на воду у 2018 році буде спущено шість замовлень,» – розповів директор ССЗ «НІБУЛОН» Дмитро Горбенко.

Паралельно з будівництвом суден завод займається поточним ремонтом і обслуговуванням флоту компанії:

«Саме в ці дні на стапельній ділянці нашого заводу на обслуговуванні знаходиться буксир «НІБУЛОН-1», після нього на черзі несамохідне судно NBL-008. Тільки після виконання цих робіт 23 лютого ми зможемо провести довгоочікуваний спуск на воду нашого першого 100-метрового судна проекту В5000.» – пояснив Дмитро Горбенко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають