9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Фото: Плавучий кран Нібулону перевантажив вже 7 млн тонн збіжжя

Унікальний самохідний плавучий кран «Святий Миколай» протягом 5-ти років працює на зовнішньому рейді Миколаївського морського торговельного порту та перевантажив вже понад 7 млн тонн сільгосппродукції.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії.

Самохідний кран«Святий Миколай» було збудовано у липні 2013 року та є дуже важливим елементом у логістичному ланцюгу компанії. Завдяки крану, а також несамохідним плавучим кранам «Нібулонівець» і «Нібулонівець-2», збудованих на власному заводі, частка найманих кранів зменшилася з 22,3 до 3 %, що, заощадило компанії мільйони гривень. Крім того самохідний кран «Святий Миколай» надає комерційні послуги з навантажувально-розвантажувальних робіт іншим організаціям. Судно є найбільш продуктивним перевантажувальним плавучим краном в Україні, який може замінити до 10 типових суден.

Поки що, це єдиний самохідний кран у флоті компанії, але вже влітку 2019 року на допомогу “Святому Миколаю” стане друге потужне самохідне перевантажувальне судно довжиною 140 м з двома кранами та сховищем для зберігання на 10 тис. тонн збіжжя, будівництво якого активно триває на суднобудівному заводі компанії у Миколаєві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають