9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Фото: Флот «Нібулону» поповнився новим буксиром

Суднобудівники компанії «Нібулон» спустили на воду вже другий морський буксир проекту Т3500

Буксири проекту Т3500, укомплектовані за останніми технологічними вимогами. На буксирі встановлено обладнання таких провідних виробників, як MTU (Німеччина), Rolls-Roys (Фінляндія), Volvo-Penta (Швеція), тощо. В компанії наголосили, що сьогодні під українським прапором ходить лише три подібні буксири. Це вже другий морський буксир проекту Т3500, побудований у цьому році компанією.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії 

Даний буксир призначений для проведення суден закордонного плавання по Бузько-Дніпровсько-лиманському каналі, їх швартування, проведення караванів несамохідних суден (2-4 од.) та проведення караванів по каналах у період льодового стану в районах плавання р. Дніпро та Чорного морі, — зауважили в компанії.

Універсальний морський буксир криголамного типу здатний працювати в льодових умовах із товщиною льоду до 60 см. Завдяки  конструкції та спеціальним рульовим колонкам буксири проекту Т3500 здатні ходити носом, кормою і будь-яким бортом.

Судно здатне буксирувати плавзасоби водотоннажністю 50-70 тис. тонн та здійснювати безпечне і комфортне проведення суден по каналах і постановку їх до причалів. Окрім того, буксир може загасити вогонь як на судні, так і на березі, враховуючи наявність двох протипожежних лафетних стволів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають