9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Дунайське пароплавство спільно з КПІ

Українське Дунайське пароплавство спільно з Київським політехнічним інститутом імені Ігоря Сікорського впроваджують нову технологію зварювання суден ультразвуком. Згідно з угодою, передбачено спільні промислові випробування і дослідження інших нових технологій та обладнання, а також підготовку інженерних кадрів. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Мінінфраструктури.

Між ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» укладений договір на дослідницько-промислову апробацію обладнання та технології зі зварювання корпусних деталей суден шляхом ультразвукової ударної обробки (УЗУО), – йдеться у повідомленні.

Застосування технології ультразвукової ударної обробки дозволить запобігати появі тріщин, втоми та руйнування корпусів і зварних конструкцій суден. Подібну технологію вже успішно застосовують відомі суднобудівні компанії, такі як: Hundai Heavy Industries, Samsung Heavy Industries та Daewoo Shipbuiding&Marine Engineering. Щодо екологічності та витрат ресурсів, то технологія повністю відповідає європейським стандартам.

У свою чергу керівник Дунайського Пароплавства Олексій Хомяков повідомив, що передбачається проведення спільних з КПІ ім. Ігоря Сікорського промислових випробувань нових технологій і обладнання, консультативної допомоги в проведенні пошукових досліджень і практики, обмін досвідом і підготовка інженерних кадрів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають