9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

ДСНС випробовує нові вітчизняні катери на повітряній подушці

Державна Служба з Надзвичайних Ситуацій (ДСНС) Миколаївщини, напередодні Водохреща Господнього, провела тренування з порятунку потопаючих, використовуючи нові катери на повітряній подушці (КПП) Tornado F50 виробництва Миколаївського підприємства «Артіль». Наразі досвід використання цих катерів у ДСНС вивчає Прикордонна Служба України.

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Нагадаємо, що впродовж 2016-2018 років, відповідно до інформації системи публічних закупівель Prozorro, катери TORNADO F50 та TORNADO F50 Long отримали: Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області, Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС у Чернігівській області, Навчальний центр ДСНС (м. Козин, Київської області) та ін., а щойно завершився тендер на постачання катеру TORNADO F50 для Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Миколаївській області. Використання цих вітчизняних катерів на службі у рятувальних загонах – це, безумовно, свідчення їх високої якості та надійності.

Судна амфібійного типу на повітряній подушці TORNADO F50 (надалі СВП) призначені для виконання завдань на поверхні води, льоду та на узбережжі. Катери облаштовані фарою шукачем з джойстиком, рятувальними засобами, носилками та рундуком для додаткового обладнання. Корпуси СВП виробляються зі склопластику, матеріал гнучкої «юбки» – хайпалон. Виробництво повністю локалізовано у підрозділі склопластикового суднобудування компанії «Артіль» у Миколаєві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають