9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Дослідно-проектний центр кораблебудування захистив технічний проєкт модернізації катерів типу Island для ВМС України

Миколаївський Дослідно-проектний центр кораблебудування передав Міністерству оборони технічний проєкт, який передбачає три варіанти можливої модернізації патрульних катерів типу Island.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

«Державне підприємство завершило роботи, передбачені контрактом на виконання дослідно-конструкторської роботи з переобладнання патрульних катерів типу Island «Старобільськ» і «Слов’янськ», та передало замовнику весь комплект необхідної документації», – йдеться у повідомленні пресслужби центру.

Тактико-технічне завдання передбачає оснащення катерів системами озброєння необхідними для підвищення їх бойової спроможності.

blank
Патрульний катер ВМСУ типу Island Р191 “Старобільськ”

Повідомляється, що під час роботи над проєктом, конструкторами підприємства було підготовлено три варіанти можливої модернізації катерів, у яких враховувалися всі нюанси та вимоги, зазначені у технічному завданні. Усі роботи велися у постійній співпраці з представниками Міністерства оборони України. Також був налагоджений постійний діалог з підприємствами – потенційними постачальниками складових частин.

Окремо відмічається, що попри стислий графік виконання робіт, підприємству вдалося підготувати та передати замовнику розроблену документацію достроково.

«Наразі ДП «ДПЦК» очікує на продовження робіт за цією тематикою та має намір і надалі брати участь у процесі модернізації зазначених катерів», – підсумовується у пресрелізі.

blank
Фото: Думська

Нагадаємо, що невдовзі до вже прийнятих до бойового складу ВМС України катерів «Старобільськ» і «Слов’янськ» додадуться ще три катери: P192 «Суми» та P193 «Фастів» та екс-WPB-1336. Екіпажі перших двох вже пройшли підготовку у місті Балтімор та отримали сертифікати на обслуговування катерів. Щодо третього – на судні тривають ремонтно-відновлювальні роботи, а підготовка екіпажу запланована на осінь.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають