9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

До Одеси для добудови транспортують розвідувальний корабель ВМС (фото)

Сьогодні з Києва у плавучому доку почали транспортування майбутнього середнього розвідувального корабля ВМС ЗС України. Корабель транспортують до Одеси, де продовжиться його добудова.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Український мілітарний портал.

Після добудови та проведення випробувань корабель, спуск на воду якого відбувся 23 квітня 2019-го року на підприємстві “Кузня на Рибальському”, він буде введений до бойового складу Військово-морських Сил ЗС України. Корпус судна вже пофарбовано у сірий колір.

Новий середній розвідувальний корабель побудований на базі судна проекту 502 ЕМ, що мав довжину 54,8 метра, ширину 9,8 метра, водотоннажність 1220 тонн. Автономність судна становить 28 діб.
Які саме характеристики матиме новий корабель після добудови та яке обладнання на ньому встановлюватиметься наразі не відомо.

Відео спуску середнього розвідувального для ВМС ЗС України корабля 23 квітня 2019-го року у Києві на підприємстві "Кузня на Рибальському"Всі деталі цієї події: https://mil.in.ua/popovnennya-dlya-vms-ukrayiny-na-vodu-spuskayut-novyj-korabel/#ВМСУкраїни #Суднобудування

Опубліковано MIL.IN.UA Середа, 24 квітня 2019 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають