9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

До Канади відправили два електричні пороми льодового класу, які спроєктовані в Україні

В Канаду з корабельні Damen Shipyards Galati у Румунії вирушили два повністю електричних автомобільні пороми, спроєктовані в Миколаєві. Замовник суден нового покоління з нульовим рівнем викидів – Міністерство транспорту провінції Онтаріо.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Пороми Amherst Islander II та Wolfe Islander IV покинули корабельню в кінці серпня на напівзаглиблему судні Super Servant 4. Планується, що вони прибудуть в Канаду в середині вересня.

Даний проєкт суден розроблений за участю українських інженерів з Миколаївського ПКБ MDEM “Marine Design Engineering Mykolayiv”.

blank

Обидва судна з відкритою палубою обладнані електричною силовою установкою. Вони також оснащені дизельними генераторами, які при необхідності зможуть забезпечити гібридну або дизельну тягу.

Пороми льодового класу здатні працювати при температурі до -25 градусів. Вони будуть залучені на маршрутах між островом Вулфа та містом Кінгстон.

blank

Постачання суден завершує перший етап проєкту. На другому етапі влада Онтаріо планує встановити берегову електростанцію, яка дозволить суднам використовувати електроенергію під час стоянки в порту для зарядки акумуляторної установки. Ці роботи планується завершити до 2022 року.

Самі судна будуть використовувати інноваційну, повністю автоматичну систему зарядки, розроблену компанією Wabtec Stemmann, з функціями, що включають компенсацію руху, для забезпечення стабільного зв’язку між судном і берегом навіть в складних погодних умовах.

“Цей комплексний проєкт перший у своєму роді, і ми сподіваємося, що він продемонструє свою життєздатність. Ми з нетерпінням чекаємо його повної реалізації”, – підкреслили в Damen.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають