9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Десантний катер «Сватове» вийшов на випробування після ремонту

В рамках підготовки до передачі ВМС ЗС України десантний катер «Сватове» штатно пройшов випробування вантажної апарелі при підході до необладнаного узбережжя після ремонту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Випробування відбувались в акваторії Миколаївського Суднобудівного Заводу (МСЗ), сьогодні 26 травня 2020 року.

Найближчим часом планується пред’явлення катера військовій прийомці.

У лютому на ДП «Миколаївському суднобудівному заводі» після завершення докової частини ремонту спустили на воду десантний катер «Сватове».

Під час ремонту повністю відновлено конструкції корпусу та зовнішню обшивку, відремонтовано систему головного двигуна, валопроводи, гвинто-стернову систему, якірно-швартовну систему, механізми десантної апарелі, електромеханічну частину тощо.

Згодом державне підприємство «Миколаївський Суднобудівний Завод» уклало додаткову угоду з ВМС ЗС України про виконання ремонту електрообладнання на десантному катері «Сватове».

Коротка довідка про катер:

Десантний катер «Сватове», пр. 1176, шифр «Акула»(Ondatra class за класифікацією NATO) призначений для транспортування та висадки особового складу морського десанту та підрозділів сил спеціального призначення.

Катер має відкритий трюм і носову апарель. Висока маневреність забезпечується двома гребними гвинтами в роздільно-керованих поворотних насадках. Це дозволяє успішно виконувати десантно-транспортні операції біля морського узбережжя, здійснювати вивантаження на необладнаний берег. Пристосований для перевезення завантаженої колісної та гусеничної техніки, яка самостійно виходить на берег по носовій апарелі, може буксирувати інші плавзасоби.

Загальні технічні характеристики:

Водотоннажність: 107,3 тонн
Довжина: 24,5 метрів
Ширина: 5,2 метрів
Осадка: 1,55 метрів
Силова установка: 2 дизелі 3Д6 по 300 к.с.
Швидкість: 11,5 вузлів
Екіпаж: 6 осіб

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають