9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Десантний катер «Сватове» вперше після ремонту взяв участь у навчаннях (фото)

Десантний катер «Сватове» вперше після капітального ремонту взяв участь у військово-морських навчаннях з висадкою морського десанту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

В якості десанту використовувався підрозділ 88-го окремого батальйону морської піхоти та штатна техніка – бронеавтомобіль «Варта» від компанії «Українська бронетехніка».

Перед морськими піхотинцями стояло завдання щодо висадки морського та повітряного десанту, ведення протидиверсійної оборони корабля на зовнішньому рейді.

«Головні елементи навчань, які ми відпрацьовували – це десантування морським й повітряним способом з подальшим взяттям під контроль ділянки узбережжя», – розповів командир взводу морської піхоти лейтенант Ярослав Крикливий.

blank
Висадка підрозділу 88-го батальйону морської піхоти на узбережжя Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Також десантний катер «Сватове» взяв участь у проходженні військових кораблів з виконанням показових дій під час святкування Дня ВМС України.

blank
Десантний катер «Сватове» під час урочистостей до Дня ВМС ЗС України 5 липня 2020 року Фото: ВМС ЗС України

Нагадаємо, що 1 червня 2020 року після завершення кількарічного ремонту на ДП «Миколаївський суднобудівний завод», десантний катер «Сватове» повернувся до пункту базування.

Під час ремонту повністю відновлено конструкції корпусу та зовнішню обшивку, відремонтовано систему головного двигуна, валопроводи, гвинто-стернову систему, якірно-швартовну систему, механізм десантної апарелі, електромеханічну частину тощо.

Докова частина ремонту була завершена у лютому 2020 року після чого катер було спущено на воду та розпочався ремонт електричної частини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають