9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Про це на урочистостях з нагоди початку нового навчального року у національному флоті сказав Командувач ВМС ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа.

“В 22-у ми отримаємо першу партію катерів Mark VI. Через декілька місяців буде закладено корвет. І для цього всього треба підготовлений особовий склад”, – сказав на урочистостях Олексій Неїжпапа.

Контрадмірал не уточнив, де саме відбуватимуться ні підприємство, ні країну.

У грудні 2020 року Україна уклала прямі угоди з турецькими компаніями про передачу технологій та виробництво корветів і ударних БПЛА.

Згодом суднобудівний завод «Океан» було обрано Державним оборонним концерном Туреччини для реалізації корветної програми України.

blank
Миколаївський суднобудівний завод «Океан»

Між українським заводом та турецьким концерном було укладено меморандум про спільну діяльність з реалізації проєкту будівництва серії кораблів класу корвет для Військово-Морських Сил України.

Меморандум передбачає укладення окремих контрактів між сторонами в чітко обумовлені строки та конкретні кроки співпраці в рамках корветної програми.

Цьому передувало підписання у жовтні документу зі спільного будівництва військової техніки між Україною та Туреччиною.

У документі окреслюються наміри сторін започаткувати й імплементувати спільні проєкти з будівництва бойових кораблів, БПЛА та всіх видів турбінних двигунів.

Також восени турецька делегація відвідала ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект» та уклала меморандум про партнерство.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають