9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Будівництво надбудови для хорватського танкера на АСРЗ виходить на фінішну пряму

blank

АСРЗ рапортують про 90 відсотків виконання проектного завдання з якістю, відповідно до вимог міжнародного сертифікаційного і класифікаційного товариства DNV GL, створеного в 2013 році в результаті злиття двох організацій – Det Norske Veritas і Germanischer Lloyd.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства..

Варто нагадати, що робота з виготовлення надбудови стартувала за контрактом, укладеним в травні 2016, і складалося в кілька етапів: проектної підготовки, інтенсивної фази виготовлення секцій та збірки блоків надбудови.

Сьогодні збирачі групи цехів департаменту суднобудування і машинобудування АСРЗ – на етапі складання, і трудяться над останнім з 24 блоків надбудови.

Вже закінчені складально-зварювальні роботи по його нижній палубі – ведеться підготовка конструкцій вироби до здачі ВТК і інспектору Регістру.

Паралельно триває розмітка для установки секцій верхньої палуби блоку.

Загальна вага виробів 24 блоків надбудови складе близько 400 тонн. Корабели обіцяють, що вже в березні металоконструкції будуть готові до відправки замовнику.

Фахівці констатують, що, незважаючи на 10-річний перерву, азовські корабели не загубили навичок суднобудування, і якість виробу гарантують.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають