9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Black Sea Yachts визнана найкращим суднобудівним підприємством України

Європейський конкурс European Business Awards назвав Миколаївське суднобудівне підприємство «Чорноморська Яхтова Верф» одним з найкращих українських підприємств. Верф було занесено до списку “One to Watch”, як передове та перспективне.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на facebook-сторінку “Миколаїв – місто корабелів“.

Коли говорять про миколаївських суднобудівників, перш за все згадують великі верфі, що здатні будувати крейсери та крупнотонажні судна. Між тим, «Чорноморська Яхтова Верф» є відомим за межами України підприємством, що виготовляє яхти та катери люкс-класу. Цього року, підприємство було визнано одним з “найцікавіших” в Україні

 Ми хотіли більше дізнатися про неймовірні історії успіху у бізнесі зі всієї Європи. Талант, самовідданість та інновації у цих компаніях створюють робочі місця й нові можливості для людей. Й саме це сприяє процвітанню їх країни, – підкреслив Генеральний директор European Business Awards Адриан Трипп.

Чорноморська Яхтова Верф» заснована у 2006 році та займається малотоннажним суднобудуванням. Компанія розроблює проекти та будує яхти, катери, службові судна як зі сталі, так і сплавів.

Останні новини:

Зараз читають