9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Азовський судноремонтний завод виставили на аукціон за 211 млн гривень

Фонд держмайна України виставив на онлайн-аукціон із приватизації єдиний майновий комплекс державного підприємства “Азовський судноремонтний завод” за стартовою ціною 211,4 млн грн.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укррудпром.

Аукціон відбудеться 25 лютого 2022 року. Заявки приймаються до 25 лютого.

Як повідомляється, нерухоме майно, яке входить до складу активу, розташоване у Маріуполі Донецької області. У власність об’єкта приватизації входять 28 зареєстрованих об’єктів нерухомого майна (будівлі та споруди виробничого та адміністративного призначення, база відпочинку “Дружба”) загальною площею 69 772,90 кв. м.

В об’єкт приватизації також входять дві земельні ділянки під базою відпочинку “Дружба”, 77 одиниць транспортних засобів, у тому числі легкові, вантажні автомобілі, автобуси, катери, судна та спецтехніка.

За даними на 30 вересня 2021 року, у ДП працюють 85 осіб.

На балансі підприємства знаходяться 28 об’єктів, що не підлягають приватизації (причали, плавпричали, сховища, понтони, судноремонтні набережні, котловани тощо).

Станом на 30 вересня 2021 року підприємство не має простроченої кредиторської заборгованості, однак є поточна кредиторська заборгованість — 7,83 млн грн.

Азовський судноремонтний завод є найбільшим в акваторії Азовського моря судноремонтним підприємством зі спеціалізацією в судноремонті, машинобудуванні, суднобудуванні та перевалці. Завод проводить будівництво, ремонт суден, а також перевалкою вантажів на власних причалах.

Останні новини:

Зараз читають