9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

Азовський судноремонтний завод повертають державі

 • Фонд державного майна України проводить процес повернення цілісного майнового комплексу (ЦМК) Азовського судноремонтного заводу (АСРЗ) з ТОВ “СРЗ” на баланс однойменного державного підприємства – ДП “АСРЗ”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Згідно з пресрелізом АСРЗ, 26 лютого 2021 року відбулася перша зустріч представників ТОВ “СРЗ” з керівництвом ФДМ щодо прийняття-передання ЦВК АСРЗ на баланс ДП “АСРЗ”. Метою зустрічі було недопущення припинення виробничої діяльності та масового звільнення працівників. У присутності представників ДП ​​”АСРЗ”, профкому ТОВ “СРЗ” і Служби безпеки України було узгоджено ряд рішень.

  Так, планувалося до 9 березня ДП “АСРЗ” прийняти за актом прийняття-передання гідротехнічні споруди (причали) як невід’ємну частину ЦМК, що перебувала на балансі ТОВ “СРЗ”. До 15 березня керівнику ДП “АСРЗ” (після підписання акту прийняття-передання) вжити заходів щодо оформлення дозволу на використання гідротехнічних споруд.

  Також до 15 березня необхідно було комісійно підписати акт прийняття-передання ЦМК ДП “АСРЗ”, а керівнику ДП “АСРЗ” забезпечити підготовку та подання на затвердження в Фонд державного майна (ФДМ) фінансового плану підприємства на 2021 рік (з урахуванням списання непридатного до використання майна та спрямування отриманих від списання коштів на проведення незалежної оцінки майна ЦМК, його юридичного, технічного та фінансового аудиту), а також забезпечити прийняття майна на баланс ДП “АСРЗ” за ринковою вартістю.

  Крім того, керівнику ДП “АСРЗ” необхідно забезпечити максимальне сприяння ФДМ і уповноваженим особам у проведенні незалежної оцінки майна ЦМК і його рецензування Фондом у встановленому порядку. До 15 березня ФДМ мав розробити покроковий план приватизації майна ЦМК з чіткими етапами робіт і заходів, термінами їх реалізації, визначенням відповідальних осіб і необхідних документів.

  Відзначається, що в період з 8 по 11 березня 2021 року на ТОВ “СРЗ” проведено два засідання комісії з прийняття-передання гідротехнічних споруд (причалів), що є невід’ємною частиною цілісного майнового комплексу “АСРЗ”. За результатами роботи комісії, 11 березня 2021 року керівниками ТОВ “СРЗ” і ДП “АСРЗ” підписано Акт прийняття-передання №2 держмайна (гідротехнічних споруд) зі складу ЦМК “АСРЗ”.

  Глава комісії – директор ДП “АСРЗ” передав представнику регіонального виділення ФДМ України по Харківській, Донецькій і Луганській областях Акти прийняття-передання №2 держмайна зі складу ЦМК “АСРЗ” разом з матеріалами роботи комісії для узгодження начальником регіонального відділу ФДМ.

  “На сьогодні керівництвом ДП “АСРЗ” розпочато заходи з проведення незалежної оцінки майна, що передається ЦМК “АСРЗ”. На 15 березня скликано чергове засідання комісії для подальшої передачі майна на баланс ДП “АСРЗ”, – констатується в пресрелізі АСРЗ, поширеному 12 березня.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Сербія та Угорщина збудували газопровід в обхід України для експорту російського газу

  Сербська компанія Srbijagas і угорська FGSZ завершили будівництво лінійної частини газопроводу-перемички між двома країнами, якою Угорщина зможе...

  “АрселорМіттал Кривий Ріг” вперше відправив з Миколаєва судно з рекордною партією металопродукції

  Металургійний комбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг" вперше відправив морським транспортом з Миколаєва рекордну партію металопродукції.

  Визначено два можливих місця для будівництва нового маріупольського аеропорту

  Існуючий аеропорт Маріуполя не вводитимуть в експлуатацію через близькість до лінії фронту та з міркувань безпеки. Замість...

  Пасажиропотік в аеропорту Харкова вперше перевищив допандемічні показники

  У червні 2021 року пасажиропотік аеропорту Харків склав 126,9 тис. осіб. Це на 5% більше, ніж за...