9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Квітня, 2021

Азовський судноремонтний завод повертають державі

 • Фонд державного майна України проводить процес повернення цілісного майнового комплексу (ЦМК) Азовського судноремонтного заводу (АСРЗ) з ТОВ “СРЗ” на баланс однойменного державного підприємства – ДП “АСРЗ”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Згідно з пресрелізом АСРЗ, 26 лютого 2021 року відбулася перша зустріч представників ТОВ “СРЗ” з керівництвом ФДМ щодо прийняття-передання ЦВК АСРЗ на баланс ДП “АСРЗ”. Метою зустрічі було недопущення припинення виробничої діяльності та масового звільнення працівників. У присутності представників ДП ​​”АСРЗ”, профкому ТОВ “СРЗ” і Служби безпеки України було узгоджено ряд рішень.

  Так, планувалося до 9 березня ДП “АСРЗ” прийняти за актом прийняття-передання гідротехнічні споруди (причали) як невід’ємну частину ЦМК, що перебувала на балансі ТОВ “СРЗ”. До 15 березня керівнику ДП “АСРЗ” (після підписання акту прийняття-передання) вжити заходів щодо оформлення дозволу на використання гідротехнічних споруд.

  Також до 15 березня необхідно було комісійно підписати акт прийняття-передання ЦМК ДП “АСРЗ”, а керівнику ДП “АСРЗ” забезпечити підготовку та подання на затвердження в Фонд державного майна (ФДМ) фінансового плану підприємства на 2021 рік (з урахуванням списання непридатного до використання майна та спрямування отриманих від списання коштів на проведення незалежної оцінки майна ЦМК, його юридичного, технічного та фінансового аудиту), а також забезпечити прийняття майна на баланс ДП “АСРЗ” за ринковою вартістю.

  Крім того, керівнику ДП “АСРЗ” необхідно забезпечити максимальне сприяння ФДМ і уповноваженим особам у проведенні незалежної оцінки майна ЦМК і його рецензування Фондом у встановленому порядку. До 15 березня ФДМ мав розробити покроковий план приватизації майна ЦМК з чіткими етапами робіт і заходів, термінами їх реалізації, визначенням відповідальних осіб і необхідних документів.

  Відзначається, що в період з 8 по 11 березня 2021 року на ТОВ “СРЗ” проведено два засідання комісії з прийняття-передання гідротехнічних споруд (причалів), що є невід’ємною частиною цілісного майнового комплексу “АСРЗ”. За результатами роботи комісії, 11 березня 2021 року керівниками ТОВ “СРЗ” і ДП “АСРЗ” підписано Акт прийняття-передання №2 держмайна (гідротехнічних споруд) зі складу ЦМК “АСРЗ”.

  Глава комісії – директор ДП “АСРЗ” передав представнику регіонального виділення ФДМ України по Харківській, Донецькій і Луганській областях Акти прийняття-передання №2 держмайна зі складу ЦМК “АСРЗ” разом з матеріалами роботи комісії для узгодження начальником регіонального відділу ФДМ.

  “На сьогодні керівництвом ДП “АСРЗ” розпочато заходи з проведення незалежної оцінки майна, що передається ЦМК “АСРЗ”. На 15 березня скликано чергове засідання комісії для подальшої передачі майна на баланс ДП “АСРЗ”, – констатується в пресрелізі АСРЗ, поширеному 12 березня.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AllTransUA.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки та напрацювання для сільського господарства...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору для найбільшого в Україні сухого доку (фото)

  Суднобудівний завод «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору сухого доку, який є найбільшим на материковій частині...

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укрзалізниця” з початку року прискорила загальний оборот вантажних вагонів на 17,5%

  "Укрзалізниця" в першому кварталі 2021 року прискорила на 17,5% загальний оборот вантажних вагонів - середній час, що...