9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Азовський судноремонтний завод завершує доковий ремонт буксиру «Олександр Яковенко»

На АСРЗ закінчується докування буксира-штовхача Маріупольського морського торгового порту «Олександр Яковенко».

На даний момент, як рапортують фахівці докового виробництва Департаменту судноремонту АСРЗ, виконано 98 з 100 відсотків запланованого обсягу робіт. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Закінчено збірку та монтаж на штатних місцях донно-забортної і шляхової арматури, успішно проведені гідравлічні випробування. На завершальній стадії також збірка верхніх редукторів правого і лівого борту гвинт-рульового комплексу, монтаж гідравлічної муфти зчеплення лівого і правого борту з подальшою наладкою.

Паралельно в доці розпочато збирання зі стапель-палуби відпрацьованого абразивного порошку, використовуваного в процесі абразивно-струминного очищення судна від старого лакофарбового покриття корпусу. Зібраний матеріал транспортується до місця складування на території підприємства для використання в господарських і технологічних потребах.

Крім того, корабели АСРЗ готують новий доковий набір для постановки на кільблокі теплохода RUBUS, як уже повідомлялося, яке вчинило захід у ремонтний басейн підприємства 27 липня.
В даний момент теплохід проходить необхідні перед постановкою в док процедури очищення і дегазації паливних і масляних танків, а також баластних танків – від мулу і бруду.

На перспективу до кінця року на АСРЗ вже проглядається більше 10 контрактів на судноремонт, всього ж з початку року виконано ремонти 14 вітчизняних та іноземних судів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають