9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Азовський судноремонтний завод виконав ремонт вантажного судна «MARANTA»

АСРЗ виконав планово-відновлювальний ремонт вантажного судна «MARANTA» під прапором Островів Кука

Судновласником були заявлені стоянка судна в доці для огляду, фарбування підводного та надводного борту, а також виконання ремонтно-профілактичних робіт по корпусу, механізмам та системам життєзабезпечення судна.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу АСРЗ

Корпус судна вибірково було очищено абразивно-струменевим методом від старого лакофарбового покриття та пофарбовано за новою схемою. Загальна площа малярних робіт становила 2,5 тисячі квадратних метрів. Після чого судно було спущено на воду.

Крім того на палубі виконано демонтаж двох стаціонарних суднових кранів загальною вагою опорних конструкції, деталей стріли і приводу повороту у 130 тонн. Обидва крана послідовно були зрізані по частинах, і за допомогою портальних кранів «Кондор», укладені на заздалегідь визначене місце.

За останні три роки наші партнери відремонтували у нас вже чотири судна, обравши Азовський судноремонтний своєю рембазою: підписаний меморандум про партнерство в частині судноремонту, – констатує генеральний директор ТОВ «СРЗ» Олег Турський.

Що стосується перспектив по судноремонту, то пакет замовлень АСРЗ по ремонту портового флоту морської галузі регіону укомплектований до жовтня поточного року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають