9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Азовський судноремонтний завод відремонтував 43 одиниці флоту за рік

blankЗа 2016 року у Азовському судноремонтному заводі було відремонтовано 43 одиниці флоту, а за весь минулий рік підприємство реалізувало продукції на суму понад 125 млн грн.

Про це в інтерв’ю ЦТС розповів виконавчий директор Керуючої компанії “МИГ” Олег Іванюшенко. Повідомляє Національний промисловий портал.

“За 2016 р реалізовано продукції на суму понад 125,5 млн грн. З них по судноремонту – 36,8 млн грн (за рік було відремонтовано 43 одиниці флоту), по машинобудуванню – 41,5 млн грн, (що в натуральному вираженні склало 514 тонн, в тому числі грейфери, металопродукція для ГЗК, портів і т.д.), перевантаження вантажів (квадратна заготовка і зернові) – 47 млн ​​грн (або 236 тис. тонн). Крім того, слід зазначити велике замовлення на 10 млн грн по виробництву продукції суднобудування – надбудова на танкер для хорватської судноверфі. Це ще один напрямок, який ми намагаємося розвивати “, – повідомив Іванюшенко.

Він також зазначив, що підприємство бачить потенціал в ремонті судів приватного флоту дедвейтом 8-10 тис. Тонн. Але для розвитку цього напрямку, необхідна визначеність по статусу заводу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають