9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Азовський судноремонтний завод повертають до державної власності

Кабінет Міністрів України прийняв рішення повернути Азовський судноремонтний завод з приватної у державну власність

З метою прискорення повернення підприємства до державної власності на завод разом з губернатором прибуло керівництво Фонду Держмайна, а також керівник створеного у травні 2018 державного підприємства “АСРЗ”.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на міський портал Маріуполя.

З 2016 у ТОВ “СРЗ”, яке орендувало цілісний майновий комплекс з 2003 року у Фонд держмайна, закінчився договір. Проте, протягом двох років підприємство не тільки не припиняло роботу, а й продовжувало платити оренду та укладати контракти.

Згідно з нормою, прописаної в Господарському кодексі України, договір про оренду підприємства продовжує свою дію до моменту створення акту про прийом-передачу того, що знаходилося оренді. Поки такого немає, підприємство – орендар цілісного майнового комплексу продовжує використовувати виробничі потужності. На даний момент підприємство працює практично на повну потужність та забезпечено замовленнями до березня.

Сподіваюся, після передачі держава визначить подальшу долю підприємства, – заявив директор недавно створеного ДП “АСРЗ” Ігор Решетов

За підсумками наради з губернатором була досягнута домовленість про те, що керівництво ТОВ “СРЗ” надасть доступ представникам ДП “АСРЗ”, яке знаходиться на території підприємства.

Крім того, мова йшла також про те, щоб підприємство-арендатор більше не підписувало довгострокових договорів на виконання робіт, а всі наявні контракти завершило в березні 2019.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають