9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Адміністрація морських портів інвестує 1,22 млрд грн для оновлення флоту

Програмою розвитку флоту АМПУ передбачено придбання у 2019 році трьох лоцманських катерів, землесосу і катерів, що вимірюють глибину. Загальна сума інвестицій разом з ремонтом діючих суден складе 1,22 млрд грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Порти України.

В минулому році ми отримали від компанії «Укрводшлях» 24 одиниці плавзасобів на наш баланс. Сьогодні загальна кількість суден, які АМПУ має на балансі, становить 162 судна. І в майбутньому наша мета – власним флотом здійснювати днопоглиблювальні роботи, – повідомив в.о. голови АМПУ Райвис Вецкаганс.


Філія «Днопоглиблювальний флот» ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) розмістив в електронній системі державних закупівель Prozorro перші тендери на ремонт шести суден очікуваною вартістю 14,2 млн грн. В цілому ремонтна кампанія передбачає відновлення понад 20 суден, переданих на його баланс від ДП «Укрводшлях». Після закінчення ремонтів флот філії АМПУ буде задіяний в проведенні днопоглиблювальних робіт на внутрішніх водних шляхах з метою розвитку річкового судноплавства в Україні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають