9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 22 Квітня, 2021

Що таке палітурний картон та з чим його їдять

 • Даний вид картону в рулонах і в листах недорого являє собою картон, що складається з декількох шарів. Картон палітурний, який ви можете купити дешево в Харкові, в Києві і в інших містах України в інтернет-магазині «Експрес Упаковка», виготовляється згідно ТУ У 21.1-00292652-012:2007 і призначений для виготовлення палітурок книжок, шкільних підручників та іншої друкованої продукції. Картон виготовляється склеюванням декількох шарів картону, що використовується як основа. Картон склеюється рідким склом, згідно ГОСТ 13078.

  Товщина картону палітурного при цьому може бути різною. На сьогодні в асортименті ви можете вибрати і купити дешево оптом і в роздріб палітурний картон у наших партнерів https://evopack.com.ua/paliturnyj-karton/.

  Залежно від товщини картону палітурного або обгортковий картону, який ви хочете купити оптом чи вроздріб, змінюється і вага картону палітурного. Так, наприклад, маса 1м палітурного картону може становити від 945 до 1800 грам.

  Палітурний і обгортковий картон, як і гофрований картон, виготовляється в процесі виробництва паперової та картонної продукції та найчастіше на тому ж обладнанні. Використовується ж недорогий палітурний картон в якості сировинного матеріалу для виготовлення гофрованого картону гофротари і гофроупаковки (картонних коробок, ящиків, гофрокоробів, лотків тощо), для виробництва книжкової і поліграфічної продукції, зокрема з палітурного картону виготовляють плетіння книг і журналів. 

  Картон палітурний — це картон, який спеціально виготовляється під певні цілі, тому він повинен задовольняти особливим вимогам: 

  • володіти гладкою рівною поверхнею, без зморшок і складок;
  • мати високу механічну міцність на розрив і злам;
  • добре сприймати клей;
  • нерозшаровуватися;
  • мати вологість не вище 13%, а при механізованому виготовленні кришок і постійну товщину (коливання в одній партії не більше ±5-9%). 

  Палітурний картон від компанії «Evopack» повністю відповідає цим стандартам і вимогам. Всі моделі, незалежно від формату і розміру, а також товщина, перевіряються спеціальним відділом контролю, який строго регулює відповідність ГОСТу моделей палітурного картону.

  Картон палітурний випускається в листах і в рулонах різної товщини (мм: 0.8; 1.00; 1.25; 1.50; 1,75; 2.00; 2.25; 2.50; 2.75; 3.00.). Конкретні параметри палітурного картону при цьому підбираються під формат конкретної продукції, видання, тиражу і типажу. Причому таким чином, щоб при пайовому розкрої (уздовж машинного напрямку волокон або уздовж довгої сторони) відходи були найменшими. Товщина палітурного картону підбирається в залежності від формату і товщини блоку: чим вони більші, тим більше товстий палітурний картон потрібен для палітурки. 

  Відмінними властивостями палітурного картону є добра взаємодія з клеєм, нездатність до розшарування, висока міцність на розрив і злам. Картон палітурний також використовується для виробництва упаковки, через те, що має гарну міцність і твердість. Він прекрасно піддається тисненню.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  «Південмаш» замовив сталь для будівництва ракет у запорізького підприємства

  Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» уклало угоду з приватною компанією «Лірен» про постачання металу на суму 74,38 мільйона...

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.Про це стало...

  Зараз читають

  «Івченко-Прогрес» розробляє новий двигун для реактивних літаків

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» з Запоріжжя працює над новим двигуном для реактивних навчальних та навчально-бойових літаків.

  “Еталон” виграв тендер на постачання шкільних автобусів до Дніпропетровської та Чернівецької областей

  Парк шкільних автобусів Дніпропетровської та Чернівецької областей поповниться українськими автобусами марки "Еталон".Передає Національний...

  Новий трамвай від корпорації “Еталон” випробовуватимуть у Києві

  Трамвай корпорації «Еталон», появу якого було анонсовано ще минулого року, вже проходить ходові випробування. Тести проводять на...

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.