9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Що таке палітурний картон та з чим його їдять

Даний вид картону в рулонах і в листах недорого являє собою картон, що складається з декількох шарів. Картон палітурний, який ви можете купити дешево в Харкові, в Києві і в інших містах України в інтернет-магазині «Експрес Упаковка», виготовляється згідно ТУ У 21.1-00292652-012:2007 і призначений для виготовлення палітурок книжок, шкільних підручників та іншої друкованої продукції. Картон виготовляється склеюванням декількох шарів картону, що використовується як основа. Картон склеюється рідким склом, згідно ГОСТ 13078.

Товщина картону палітурного при цьому може бути різною. На сьогодні в асортименті ви можете вибрати і купити дешево оптом і в роздріб палітурний картон у наших партнерів https://evopack.com.ua/paliturnyj-karton/.

Залежно від товщини картону палітурного або обгортковий картону, який ви хочете купити оптом чи вроздріб, змінюється і вага картону палітурного. Так, наприклад, маса 1м палітурного картону може становити від 945 до 1800 грам.

Палітурний і обгортковий картон, як і гофрований картон, виготовляється в процесі виробництва паперової та картонної продукції та найчастіше на тому ж обладнанні. Використовується ж недорогий палітурний картон в якості сировинного матеріалу для виготовлення гофрованого картону гофротари і гофроупаковки (картонних коробок, ящиків, гофрокоробів, лотків тощо), для виробництва книжкової і поліграфічної продукції, зокрема з палітурного картону виготовляють плетіння книг і журналів. 

Картон палітурний — це картон, який спеціально виготовляється під певні цілі, тому він повинен задовольняти особливим вимогам: 

  • володіти гладкою рівною поверхнею, без зморшок і складок;
  • мати високу механічну міцність на розрив і злам;
  • добре сприймати клей;
  • нерозшаровуватися;
  • мати вологість не вище 13%, а при механізованому виготовленні кришок і постійну товщину (коливання в одній партії не більше ±5-9%). 

Палітурний картон від компанії «Evopack» повністю відповідає цим стандартам і вимогам. Всі моделі, незалежно від формату і розміру, а також товщина, перевіряються спеціальним відділом контролю, який строго регулює відповідність ГОСТу моделей палітурного картону.

Картон палітурний випускається в листах і в рулонах різної товщини (мм: 0.8; 1.00; 1.25; 1.50; 1,75; 2.00; 2.25; 2.50; 2.75; 3.00.). Конкретні параметри палітурного картону при цьому підбираються під формат конкретної продукції, видання, тиражу і типажу. Причому таким чином, щоб при пайовому розкрої (уздовж машинного напрямку волокон або уздовж довгої сторони) відходи були найменшими. Товщина палітурного картону підбирається в залежності від формату і товщини блоку: чим вони більші, тим більше товстий палітурний картон потрібен для палітурки. 

Відмінними властивостями палітурного картону є добра взаємодія з клеєм, нездатність до розшарування, висока міцність на розрив і злам. Картон палітурний також використовується для виробництва упаковки, через те, що має гарну міцність і твердість. Він прекрасно піддається тисненню.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають