9.5 C
Alba Iulia
Субота, 17 Квітня, 2021

Scania SilverLine отримала український дизайн

 • Cпеціальну версію тягача Scania G400 SilverLine, розроблену на замовлення українського дистриб’ютора, вирішено було оформити в новій стилістиці. Над створенням образу «лінійки» SilverLine працювали студенти Національного транспортного університету кафедри комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на agropravda.com.

  В рамках оголошеного конкурсу на краще зовнішнє оформлення кабін Scania SilverLine було отримано близько 26 робіт, серед яких комісією були визначені кращі.

  1 місце конкурсу було присуджено Тарасу Чепеля, студенту гр. ДН-VIм (напрям підготовки «дизайн» шостий курс, магістр). І тепер, проект Тараса Чепель втілена на реальному вантажівці.

  Базова комплектація Scania G400 Silverline Євро 5 включає посилену раму, коробку відбору потужності, автоматичну систему передач Scania Оптікруз з педаллю зчеплення, кондиціонер, холодильник, магнітолу. Додаткові опції щодо поліпшення комфорту в кабіні можна замовити додатково зі знижками.

  На тягачах встановлена система контролю за автопарком Scania FMS, пакет «Моніторинг». Система дозволяє стежити за показниками водія і вантажівки з метою підвищення продуктивності і зменшення витрати палива.

  Фінансування надає лізингова компанія «Сканія Кредит Україна». Спеціальна програма передбачає фінансування і страхування, що інтегрується в економічно збалансовану пропозицію для Клієнта з метою забезпечення максимально ефективного використання транспорту.

  На автомобілі Scania G400 SilverLine Євро 5 поширюються унікальні умови сервісних контрактів. Вартість сервісного контракту на 4 роки становить від 2400 євро в залежності від умов експлуатації. Оплата першого платежу вноситься в розмірі 25% від загальної суми, решта оплати розбивається рівними платежами протягом терміну дії договору.

  Обслуговування може проводитися на будь-якій сервісній станції Scania в Україні, при цьому не потрібно підписувати окремий договір з дилерським центром. План ТО розробляється індивідуально для кожного автомобіля з урахуванням таких умов, як річний пробіг, умови експлуатації, інше.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".

  “Авіалінії Антонова” доставили 80 тонн автомобільних запчастин з Азії до США

  Авіакомпанії "Авіалінії Антонова" на літаку Ан-124 "Руслан" перевезли з Індонезії та В'єтнаму в США 80 тонн автомобільних запчастин.Передає Національний...

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  “Еталон” виграв тендер на постачання шкільних автобусів до Дніпропетровської та Чернівецької областей

  Парк шкільних автобусів Дніпропетровської та Чернівецької областей поповниться українськими автобусами марки "Еталон".Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист про наміри щодо сприяння процесу...

  Україна домовляється з Азербайджаном про зняття обмежень на кількість авіарейсів

  Азербайджан повідомив про готовність зняти обмеження за кількістю авіарейсів і позитивно розглянути запит Державіаслужби України, - за підсумками переговорів міністра інфраструктури Владислава...

  “Укравтодор” проводить ремонт найстарішого мосту в Харківській області (фото)

  На Харківщині стартували роботи з реконструкції та ремонту найстарішого мосту в області.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Крюківський вагонобудівний завод вивів на випробування другий дизель-поїзд ДПКр-3 (фото)

  На Південній залізниці проходять випробування нового дизель-поїзда Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3-002.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС. Уточнюється, що тестові...

  Зараз читають

  Крюківський вагонобудівний завод вивів на випробування другий дизель-поїзд ДПКр-3 (фото)

  На Південній залізниці проходять випробування нового дизель-поїзда Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3-002.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.

  “Еталон” виграв тендер на постачання шкільних автобусів до Дніпропетровської та Чернівецької областей

  Парк шкільних автобусів Дніпропетровської та Чернівецької областей поповниться українськими автобусами марки "Еталон".Передає Національний...