9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Scania SilverLine отримала український дизайн

blankCпеціальну версію тягача Scania G400 SilverLine, розроблену на замовлення українського дистриб’ютора, вирішено було оформити в новій стилістиці. Над створенням образу «лінійки» SilverLine працювали студенти Національного транспортного університету кафедри комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на agropravda.com.

В рамках оголошеного конкурсу на краще зовнішнє оформлення кабін Scania SilverLine було отримано близько 26 робіт, серед яких комісією були визначені кращі.

1 місце конкурсу було присуджено Тарасу Чепеля, студенту гр. ДН-VIм (напрям підготовки «дизайн» шостий курс, магістр). І тепер, проект Тараса Чепель втілена на реальному вантажівці.

Базова комплектація Scania G400 Silverline Євро 5 включає посилену раму, коробку відбору потужності, автоматичну систему передач Scania Оптікруз з педаллю зчеплення, кондиціонер, холодильник, магнітолу. Додаткові опції щодо поліпшення комфорту в кабіні можна замовити додатково зі знижками.

На тягачах встановлена система контролю за автопарком Scania FMS, пакет «Моніторинг». Система дозволяє стежити за показниками водія і вантажівки з метою підвищення продуктивності і зменшення витрати палива.

Фінансування надає лізингова компанія «Сканія Кредит Україна». Спеціальна програма передбачає фінансування і страхування, що інтегрується в економічно збалансовану пропозицію для Клієнта з метою забезпечення максимально ефективного використання транспорту.

На автомобілі Scania G400 SilverLine Євро 5 поширюються унікальні умови сервісних контрактів. Вартість сервісного контракту на 4 роки становить від 2400 євро в залежності від умов експлуатації. Оплата першого платежу вноситься в розмірі 25% від загальної суми, решта оплати розбивається рівними платежами протягом терміну дії договору.

Обслуговування може проводитися на будь-якій сервісній станції Scania в Україні, при цьому не потрібно підписувати окремий договір з дилерським центром. План ТО розробляється індивідуально для кожного автомобіля з урахуванням таких умов, як річний пробіг, умови експлуатації, інше.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають