9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

СБУ викрила одеський завод у роботі на російську “оборонку” (фото)

Унікальний український завод, що знаходиться в Одесі, співпрацювало з країною-агресором і постачало продукцію в інтересах ворожої “оборонки”.

Передає Промисловий портал з посиланням на пресслужбу СБУ.

«Компанія продавала ворогові інертний газ високого очищення та обладнання для його обробки, що використовуються у військово-промисловому комплексі росії. Зокрема, ці гази необхідні при виготовленні лазерних прицілів для ворожих танків та високоточних видів озброєння», – розповіли у відомстві.

blank
Фото: пресслужба СБУ

Зазначається, що унікальність підприємства полягає у спроможності доводити очищення інертних газів до понад 90%. У росії ж заводи дають лише 60% очищення. Тому аби зберегти контроль за ним, фактичні власники з рф формально перепродали його активи кіпрській фірмі та найняли для управління український менеджмент.

blank
Фото: пресслужба СБУ

У березні минулого року, щоб без перешкод вивозити сировину замовникам, російські бенефіціари зареєстрували афілійовану комерційну структуру на Близькому Сході. Вона закуповувала товар у представників одеського підприємства та переправляла його до росії.

Завод було обшукано співробітниками Служби безпеки України, в офісних приміщеннях та приміщеннях фігурантів правоохоронці виявили документи із доказами протиправної діяльності.

Останні новини:

Зараз читають