9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 16 Лютого, 2024

САУ «Богдана» зіграла важливу роль у знищенні російського гарнізону на Зміїному (відео)

Вітчизняна експериментальна 155-мм САУ «Богдана» зіграла важливу роль у знищенні російського гарнізону на острові Зміїний.

Про це повідомив Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний у своєму каналі в Telegram, передає Національний Промисловий Портал.

«Не витримавши вогню наших артилерійських, ракетних та авіаційних ударів, окупанти залишили острів Зміїний. Дякую захисникам Одещини, які вжили максимальних заходів для звільнення стратегічно важливої ділянки нашої території. Низький уклін конструкторам та виробникам української самохідної гаубиці “Богдана”, яка відіграла важливу роль у звільненні острова. Дякую всім, хто допомагає боронити кожний метр української землі і вірить у Збройні Сили України. Разом до Перемоги!», – йдеться у повідомленні.

Також було опубліковано відео роботи гаубиці, де вони діють разом з БПЛА Bayraktar TB2.

Нагадуємо, у травні були опубліковані кадри застосування експериментальної САУ «Богдана» для знищення окупантів.

Довідка

САУ «Богдана» була вперше продемонстрована у липні 2018 року. Після проведення всіх необхідних державних випробувань та прийняття «Богдани» на озброєння очікувалося розгортання її серійного виробництва.

За заявами розробника перспективної САУ, «Краматорського заводу важкого верстатобудування», дальність пострілу звичайним снарядом з колісної 155-мм самохідної гаубиці становить до 40 км.

Останні новини:

Зараз читають