9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Рятувальники Тячівщини отримали нову пожежну техніку

Тячівський підрозділ Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) отримав нова пожежна машина – MAN з української автоцистерною АЦ-8-50 (TGM 18.340).

Передає Національний Промисловий Портал з посланням на інформаційний вісник “Дружба”.

Ключі та сертифікат від автоцистерни тячівським рятувальникам в урочистій обстановці вручив начальник Головного управління ДСНС у Закарпатській області Роман Гудак. Також до урочистостей долучилися голова Тячівської РДА Тімур Аверін та голова Тячівської територіальної громади Іван Ковач.

Цей автомобіль допоможе підвищити рівень оперативного реагування підрозділів ДСНС на надзвичайні ситуації. Обладнання для пожежогасіння виготовлене на підприємстві українському Tital. 

blank

Повнопривідний MAN здатен перевозити 8 тонн води та 500 літрів піноутворювача, оснащений електричною лебідкою, обладнаний телескопічним освітленням місця події, електричним насосом та засобами зв’язку (індивідуальні, переносні та стаціонарні ліхтарі) тощо.

Окрім транспортного засобу, місцеві рятувальники отримали ще й 18 комплектів якісного сучасного спецодягу, який захищатиме вогнеборців від небезпеки у будь-яких надзвичайних ситуаціях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають