9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Рятувальники Донеччини отримали нове обладнання від ООН (відео)

Співробітники Іллінівського, Сартанського, Миколаївського та Лиманського Центрів безпеки громадян МВС України, розташовані у Донецькій області, отримали нове обладнання та захисне спорядження від програми розвитку ООН.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу міністерства.

Допомога реалізовується в рамках проєкту «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування».  Завдяки міжнародній допомозі центри безпеки громадян отримали пожежні рукава, плаваючі мотопомпи, мобільні освітлювальні вежі, генератор, захисні пожежні рукавички та чоботи, а також пожежні шоломи Calisia Vulcan CV 102.

В ДСНС зазначають, що Програма розвитку ООН надійний та постійний партнер Служби порятунку Донеччини. Рятувальники висловили щиру подяку за співпрацю.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру забезпечує пріоритетні потреби на сході України ще з початку збройного конфлікту навесні 2014 року. Вона спрямована на зміцнення громадської безпеки та соціальної згуртованості, підтримку відбудови економіки постраждалих від конфлікту громад і реалізацію реформ децентралізації влади та охорони здоров’я на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають