9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Рятувальникам Житомирщини придбали велику партію спеціальної техніки (фото)

Спецмашини, пожежні автомобілі, паливозаправник та навантажувачі – рятувальники Житомирщини придбали нові зразки пожежної та аварійно-рятувальної техніки на майже 84 млн грн.

Загальна ж сума, виділена на потреби рятувальників області з держбюджету у 2022 році становила 100 млн грн, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Житомир.info.

«Крім техніки на ці кошти було придбано захисний одяг для особового складу, зокрема – протигази для роботи в задимленій зоні, зараз весь особовий склад забезпечений», – розповідає начальник головного управління ДСНС України в Житомирській області Ігор Нікітчук.

blank
Техніка для ДСНС України. Фото: Житомир.info

Разом із новою технікою, каже Ігор Нікітчук, рятувальники опановують і нові навички роботи із нею.

«Раніше у нас була пожежна машина тільки з водою, піноутворювачем для гасіння, пожежними рукавами і стволами. Зараз там є і відповідне обладнання – бензопили, бензорізи, гідроінструмент, пневмоінструмент, на якому потрібно, щоб вміло і професійно рятувальники працювали», – каже начальник обласного управління ДСНС.

blank
Техніка для ДСНС України. Фото: Житомир.info

І надзвичайникам це вдається. До прикладу – багатотонний тягач, який став невід’ємним помічником на деокупованих територіях.

«Майже кожен день цей тягач використовується. Ми перевозимо тяжку інженерну техніку, допомагаємо військовим і перевозимо будиночки на деокуповану територію», – розповідає начальник аварійно-рятувальної частини Ігор Молодковець.

blank
Техніка для ДСНС України. Фото: Житомир.info
blank
Техніка для ДСНС України. Фото: Житомир.info

На допомогу пожежним частинам приходить і місцева влада, зокрема – в питанні забезпечення «Пунктів незламності».

«Дуже багато потрібно ще розгорнути пунктів незламності, тому місто буде забезпечувати ці пункти генераторами, і буржуйки ми вже передали, і багато чого іншого. Також ми закуповуємо сучасні намети за рахунок міста», – ділиться Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

blank
Техніка для ДСНС України. Фото: Житомир.info

Перші два сучасних намети для рятувальних загонів та розміщення постраждалого населення надзвичайникам передала Житомирська ОВА.

«Два намети куплені з останнього траншу, виділеного з обласного бюджету – 400 тисяч гривень на ці два намети. Один – для можливих біженців і для рятувальників, які працюватимуть в польових умовах. Інший намет – для оперативного штабу, який буде розгорнутий у випадку потреби», – коментує керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають