9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 20 Лютого, 2024

Validus Special Auto виготовила та передала рятувальникам нову партію спецтехніки (фото)

Validus Special Auto виготовила та передала українським рятувальникам дві нові пожежно-рятувальні машини.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення компанії.

До одного із підрозділів Головне управління ДСНС України у Вінницькій області надійшла машина на базі IVECO Daily з колісною формулою 4х2.2. Автомобіль обладнаний цистерною для води ємністю 2000 л, баком для домішок (піноутворювача) на 180 л, насосом Johstadt та високоякісним професійним обладнанням.

Подібна машина раніше надійшла столичним рятувальникам.

Для одного з підрозділів Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Validus Special Auto виготовила та передала надійну сучасну пожежно-рятувальну машину середнього класу на базі шасі MAN.

Повідомляється, що машина вміщає в себе 4500 літрів води та 500 літрів піни. Всередині також є велика кількість професійного рятувального обладнання, включно з ручним комбінованим гідравлічним інструментом WEBER RESCUE SYSTEMS.

“Наразі машина стане дуже в нагоді та буде нести посилену службу на визначених напрямках. Кожного дня #міста та #селища #України зазнають пекельних #руйнувань через ведення #бойових #дій. Наша #техніка щодня працює у найскладніших умовах та завдяки їй вже врятовано багато життів і буде врятовано ще більше”, – пишуть у Validus Special Auto.

Довідка

Validus Special Auto – український виробник і одна з провідних компаній, що спеціалізуються на виробництві та переобладнанні спеціальних автомобілів.

З початку повномасштабного російського вторгнення компанія передає українським рятувальникам різноманітну спецтехніку, а також розробила та виготовила для ДСНС унікальну машину хімічної та радіаційної розвідки важкого типу «СМРХР-В»

Останні новини:

Зараз читають