9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Рятувальникам Хмельниччини передали автомобільну техніку від благодійників з Німеччини

У грудні рятувальникам Хмельницької області передали автомобілі, які відправили мешканці німецького округу Нижньої Саксонії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ye.ua.

Три пожежні автівки відтепер використовуватимуть у рятувальних частинах області. Ще два автомобілі швидкої медичної допомоги передадуть ЗСУ. Їх використовуватиме 205 батальйон оперативного командування «Північ», який захищає Україну з боку білоруського кордону.

Як вдалося ініціювати збір допомоги й організувати передачу техніки, розповів один з активістів Олександр Крутилко. Саме він презентував сьогодні привезену техніку хмельницьким надзвичайникам.

«Ініціатором цього каравану був пан Григорій Кафльовський. Це українець, який проживав довгий час в Німеччині. Його син зараз захищає нашу державу у складі ЗСУ. Далі підключився голова земельної ради округу Нижня Саксонія, який організував збір допомоги. Місцева преса про це писала. Люди передавали кошти на фонд округу. Доєдналися муніципальні частини рятувальників. Вирішили, що у них є вільні автомобілі, які вони можуть передати нам. За зібрані кошти ці автомобілі були дообладнані, пройшли необхідний техогляд. І минулого тижня караван відправили з Німеччини до нас», – говорить Олександр Крутилко.

blank

Привезені автомобілі обладнані всім необхідним і вже можуть використовуватися на бойових чергуваннях. Крім того, ще одна частина допомоги зараз в дорозі. Як зазначають волонтери, 15 тонн медичного і пожежного обладнання невдовзі прибуде в Хмельницький для потреб області.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають