9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Рух трасою Київ-Житомир може бути відновлено вже найближчим часом – генерал Павлюк

Голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк (генерал-лейтенант, Герой України) допустив швидке відновлення автомобільного руху трасою М-06 на ділянці Київ-Житомир у зв’язку зі звільненням ряду прилеглих до неї населених пунктів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Я сподіваюся, що найближчим часом ми відновимо рух трасою Київ-Житомир”, – сказав Павлюк.

За його словами, українські війська постійно проводять успішні контрнаступи на всіх напрямках, але зазначив, що поверненню мирних жителів у звільнені райони мають передувати зачистка та розмінування території.

“Дуже багато населених пунктів звільнено, але говорити про це можна буде лише тоді, коли ми повністю зачистимо, створимо умови, коли не будуть вести вогонь мінометні підрозділи, тоді всі процедури із зачистки, розмінування проведемо, і люди зможуть зайти до своїх населених пунктів”, – сказав голова облдержадміністрації.

Керівник Київської ОВА генерал-лейтенант Олександр Павлюк оглядає знищену російську техніку у селищі Дмитрівка

При цьому він наголосив, що російські окупаційні війська проводять перегрупування, частина підрозділів виводиться з України, ймовірно, для відновлення боєздатності, проте на місці залишається досить потужне угрупування окупантів, яке стримує українські війська.

“Ми спостерігаємо велике перегрупування російських військ, величезні колони йдуть у бік росії, це колони більше сотні машин кожна. За останні дні ми зрозуміли, наскільки потужне і величезне угруповання знаходиться на київському напрямку. Поки воно було замасковане (…), воно не так було помітним. Зараз ми розуміємо, з якою силою зіткнулися. Але ця сила досить швидко втратила боєздатність (…), тому більшість підрозділів виводиться для відновлення боєздатності”, – розповів Павлюк.

Останні новини:

Зараз читають