9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Розпочато випробування нової командно-штабної машини на базі БТР-4 для Таїланду (відео)

На ДП “Київський бронетанковий завод”, який входить до складу ДК “Укроборонпром”, пройшов перший етап збирання та пробігових випробувань зразка командно-штабної машини (КШМ) БТР-4КШ-Т на базі шасі БТР-4У.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Нова КШМ виготовляється згідно з технічною документацією, яка розроблена конструкторами підприємства у 2020 році й призначена для комплектування частин та підрозділів Королівського Тайського флоту.

https://www.facebook.com/dpkbtz/videos/828587067737138

Згодом зразок БТР-4КШ-Т буде доопрацьований. Планується, що у співпраці з приватною компанією “НВК “ЧЕЗАРА ТЕХАВІАКОМ”, на нього буде встановлено 12,7-мм уніфікований бойовий модуль “Іва-М”, апаратуру внутрішнього зв’язку і комутації з системою керування полем бою та систему відеоогляду та допомоги водінню.

blank
Бойовий модуль “Іва-М” 12,7-мм

У відділенні зв’язку БТР-4КШ-Т має комфортно розміститися штабна група з 8-ми офіцерів.

За планами нова КШМ буде доставлена замовнику у вигляді машинокомплекту до кінця цього року.

БТР-3 з бойовим модулем CMI Defence LCTS90

Нагадаємо, в попередні роки (з 2008 по 2019) військові Таїланду замовляли в України бронетранспортери на базі БТР-3, які виготовлялися на Київському бронетанковому заводі. За кількома контрактами на загальну суму у понад $250 млн тайські військові отримали понад 200 машин різних типів на базі БТР-3 (лінійні БТР-3Е1, командирські БТР-3К, санітарні БТР-3С, ремонтно-евакуаційні БТР-ЗБР, протитанкові БТР-3РК та мінометні БТР-3М1 й БТР-3М2).

blank

Також відомо, що на початку 2019 року в Таїланд для ліцензійного збирання був поставлений перший машинокомплект КШМ БТР-3КШ, який за багатьма параметрами схожий на нову БТР-4КШ-Т.

blank

Варто додати, що про можливі постачання машин на базі БТР-4 в Таїланд говорили вже досить давно, але інформації про тверді контракти до цього часу не оприлюднювалися.

Важливо зазначити, відомо, що підприємство з ліцензійного збирання БТР-4У незабаром має бути побудоване в сусідній М’янмі, про відповідний укладений контракт у 2020 році повідомляла ДК “Укрспецекспорт”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають