9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

Розкрито схему потрапляння автомобілів Lada в Україну

Журналістами було розкрито схему продажів нових російських автомобілів Renault та Lada в Україні попри офіційну заборону постачання.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на mmr.net.ua.

Машини потрапляють на український ринок під виглядом запасних частин. Ця схема є настільки вигідною, що активно застосовується останнім часом. Не потрібно оплачувати великі гроші за розмитнення таких моделей автомобілів, як Arkana, Xray, Granta, оскільки їх можна реалізовувати під виглядом машинокомплектів та завезти на територію України для подальшого збирання та продажу.

Саме така схема зараз застосовується на АвтоВАЗі. Фахівці вважають, що таким чином керівництво компанії може рятуватися від податків та продавати авто російського виробництва в Україну. Схема полягає в наступному – спочатку автівки збирають на заводі у Москві, а потім, щоб заплутати сліди їх направляють в Тольятті, де їх знову розбирають та упаковують в машинокомплекти. Після цього йде відправлення таких комплектів на територію України під виглядом запчастин.

АвтоВАЗ придумав схему з продажів нових автівок під виглядом машинокомплектів та обходить заборону офіційного експорту в Україну.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають