9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Reynaers – енергоефективні індивідуальні та стандартні рішення для дверей та вікон

Компанія Reynaers була заснована в другій половині двадцятого століття. Її творцем став Ян Рейнарс, який в 1965 році засновує Алюмінум Констракшнс Рейнарс в місті Дюффелі, розташованому в Бельгії. Завдяки власній технології виробництва алюмінієвого профілю для дверей та вікон, компанія протягом наступних чотирьох років поступово стає однією з ведучих компаній в Бельгії, які спеціалізуються на цій продукції.

У 1969 розпочинає експорт в інші країни Європи, зокрема в Нідерланди. Після розробки “теплих” дверних та віконних конструкцій попит на продукцію Reynaers aluminum зростає. Після розпаду Радянського Союзу, компанія відкриває філії в країнах СНД, зокрема в Україні та з кожним роком стає ще більш популярною.

W-5-NBExnxK34dGYI4PYw7HDkh9c-bLWOTQ87ce3RaOU63qm61xtsWGSqte6KfF2QN5txdbPPGAc6m6h7rzjqzF-0q9kErAIsFc0cESpKZTgOJbLWliB1pKgv0eumBY3tgw_32IG

Переваги алюмінієвих систем Рейнарс

Маючи гарний досвід у виробництві та проєктуванні дверних та віконних систем Рейнарс Алюмінум надає своїм клієнтам дуже широкий асортимент типової продукції для рішення багатьох стандартних архітектурних задач. Наприклад, при склінні фасадів багатоповерхових житлових будинків. А також надає можливість для реалізації індивідуальних і нестандартних проєктів. Зокрема, при будівництві котеджів спроєктованих за унікальним планом або оранжерей.

YDUuUqtpJG3qunhSSgWuaghkwb0ISOsf6DB5sCVlhd2YRUkxKmksvOqJLj9vOziJPqAf9f2tvjfPrn89GLDoTjDvVP0joOs1zc5dpexE_iAsuVZ-OCXVdqcEDx9jF_j139JI3LJX

Переваги дверних і віконних систем з алюмінію

Між іншим, слід звернути  увагу на такі плюси:

  1. Довгий термін служби. Якщо продукція була належним чином встановлена та обслуговується згідно з вказівками виробника, то закладений в неї строк придатності становить 80 років. Це вдвічі більше ніж у металопластикових.
  2. Ремонтопридатність. Зламана чи пошкоджена частина та фурнітура замінюється на нову. Ущільнювальні частини можна неодноразово замінювати під час сервісного обслуговування.
  3. Надійність. Конструкції Рейнарс мають дуже гарний захист від злому та пошкоджень. Відкрити їх зовні без допомоги спеціальних засобів, до того ж непомітно, досить проблематично. 
  4. Висока міцність. З алюмінієвих систем можна виготовляти досить великі за площею віконні поверхні. При цьому в будівлю не треба додавати додаткові перекриття або інші підсилювальні елементи.
  5. Легкість. Навіть досить великі частини можна змонтувати без великих трудових затрат та спеціальної важкої техніки.
  6. Економічність. Завдяки досить великому терміну використання, навіть попри високу вартість у порівнянні з металопластиковими конструкціями, системи Reynaers aluminum є більш вигідними.
  7. Естетичність. Продукція виглядає елегантно. Компанія надає дуже широкий асортимент фурнітури, складових та аксесуарів, що дає майже нескінченні можливості для реалізації індивідуальних та оригінальних ідей. Однією з переваг є можливість нанести на поверхню профілю майже будь-якого малюнку або текстури, що також дає можливість реалізувати різні дизайнерські рішення.

Проєктування, монтаж та сервісне обслуговування

Завдяки великому досвіду, розрахувати та виготовити необхідний продукт не займає багато часу, а установка не потребує додаткових складних операцій, тільки кваліфікованого спеціаліста. Легкість конструкції дає можливість не проводити процедури по налаштуванню часто.

Приклади проєктів від компанії Рейнарс
В портфоліо компанії багато різних проектів. Нижче лише кілька з них.

ZBiR4zuqoa3WgB9NVQmlN4PGMDfXowzcGoAbSp4clm7Ge4VrR2eC303sMNwl11fakoitLRBwd5f9CBBm9pgBMsBheUcjiP2vFYMQB7CyPHHyPA2UUEoTuAUaEsLqeokQ_QpTMIbN

Приватний будинок. На малюнку ми бачимо, як добре вписуються розсувні двері в будівлю

y63jI_SE7ck_keJOi4xsELUSXvnFEMnsm_1ar3q8tw7UnUXsD_-3rU0SI0VDrHZdkz_orhfOPp3HLgjFaVjCNbObkYGYVJWSj9lXEgL4L0iuWqfnVT8jVsY45voK2zbKAAAYkDf0

Вище зображено інше кольорове та конструктивне рішення для білого будинку

CzFrtpVPNsXUqdeG5aYHV52tKjHQaCk_-0Kmj9dxIvf7lYTf5GG4MhCvSNkvsgqy5tddERN_w52mkkt5rzT16d-q-FUtYKPEnILp8tQVDY9o_MWC1IEDYlrthyIaFRy8Tz1DoNTa

Це приклад елегантного дизайнерського рішення, а саме виконання перегородки з системи Рейнарс

Замовляючи сучасні алюмінієві рішення, ви отримуєте не тільки дизайн, але й довговічність.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають