9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Ремонт офісних крісел – якість та економія

Офісні крісла використовуються повсюдно, і не тільки в офісах, але і в будинках і квартирах. Зручна конструкція ортопедичної спинки, амортизатори, ролики дозволяють з комфортом працювати або проводити дозвілля за комп’ютером. Але власника подібного вироби може засмутити його раптова поломка. Оскільки деталі з часом зношуються, з ладу виходять газліфт, механізм гойдання, ламаються ролики. До поломок можуть привести неправильна експлуатація (стрибки, надмірні навантаження), відсутність догляду – всі рухомі механізми потрібно змащувати машинним мастилом.

На зображенні може бути: верхній одяг

Але не поспішайте викидати виріб на смітник, адже ремонт офісних крісел в Києві обійдеться дешевше. Особливо, якщо це елітне крісло керівника, з натуральної шкіряною оббивкою. Навіть якщо в заміні потребують кілька механізмів, все одно ремонт офісних крісел виявиться вигіднішим. Іноді потрібна заміна не тільки газліфта, гідравлічного механізму, але і старої оббивки та наповнювача. Такі процедури також входять в комплекс послуг ремонт крісел в Києві. Співробітники компанії «OfficeService» https://officeservice.com.ua створюють новий ескіз для чохла, замовник сам вибирає матеріал – колір і фактуру шкіри або шкірозамінника.

В процесі виробництва обов’язково враховуються всі старі декоративні елементи і їх розташування – канти, гудзики, утяжки, щоб новий чохол ідеально підійшов для виробів. Ремонт крісел в Києві проводиться як вдома, так і в нашому цеху. Останній варіант використовується для складних випадків, коли заміні підлягає кілька механізмів, потрібно пошиття нового оббивного чохла.

Ознайомитися з фото і відео робіт, до і після ремонту, ви можете на сайті. Також переглянути перелік запчастин https://officeservice.com.ua/zapchasti-k-ofisnym-kreslam.html

Ремонт офісного крісла

На зображенні може бути: шкіряний виріб із подвійним швом та текст «пластик ремонт офисного кресла»

Багато клієнтів, в прагненні знизити вартість ремонту, намагаються провести його своїми руками. Іноді це вдається, але в більшості випадків для заміни механізмів, перетяжки оббивки, потрібні навички, спеціальні інструменти, тому результат далекий від ідеалу. Якщо ви не хочете витратити гроші на матеріали, свого часу даремно, краще довірити ремонт офісних крісел в Києві професіоналам.

«OfficeService» проводить будь-які види ремонту офісних крісел – заміну старої, порваній оббивці, наповнювача, установку пружинних блоків, заміну зношених механізмів, роликів або хрестовини. З кожним клієнтом обов’язково укладається договір, в якому фіксується ціна, усі послуги, терміни виконання, а також прописуються гарантійні зобов’язання на виконані роботи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають