9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Ремонт Audi у Львові

СТО Гермес Авто – це професійний сервісний центр Ауді у Львові. Ми пропонуємо автолюбителям повний спектр послуг з обслуговування ремонту Ауді у Львові. Наша команда – це не лише професійні автомеханіки, але й досвідчені спеціалісти саме у діагностиці та ремонті Ауді.

Ясна річ, автомобілі марки Audi мають ряд унікальних особливостей, працювати із якими можуть лише досвідчені майстри, які добре знають, як влаштовані ці автівки. Що ж, ми – саме такі! Тож якщо вам потрібен спеціалізований сервіс Ауді у Львові – ви прийшли, куди треба!

Чим ремонт Audi відрізняється від ремонту інших автівок?

Audi – це дуже стара марка (перша автівка з’явилась ще у 1910-му році), яка за час свого існування набула чимало досвіду у різних напрямках автомобілебудування. Із усім відомими чотирма кільцями на радіаторній решітці випускались як цивільні, так і напівспортивні та спортивні автівки, машини різного класу, які мали зовсім різні характеристики та створювались для різних доріг, швидкостей і умов їзди. Тож не дивно, що увесь цей різноманітний досвід зараз має своє відображення на нових автомобілях марки Audi, що формує унікальний характер машин, але і вимагає неабиякого розуміння конструкції у разі необхідності ремонту. Саме тому якісний ремонт Audi можливий лише у сервісному центрі. Гермес Авто є саме тим сервісом Audi у Львові, який може впевнено гарантувати вам якість виконання робіт.

Із якими негараздами найчастіше звертаються по ремонт власники Audi?

Факторів, які впливають на стан автівки – безліч. В Україні, наприклад, через неналежний стан багатьох доріг часто виходять з ладу колісні датчики, що призводить до поломок системи ходової, зокрема стабілізаторів, silent блоків чи маточин. Масла у вогонь підливає також і львівська бруківка, яка най і красива, але може зашкодити вашому авто в перспективі. 

Також нерідко виникають проблеми з електронікою, позаяк в Ауді налічується щонайменше сімдесят електроблоків, які пов’язані між собою. Поломка одного може призвести і до виведення з ладу інших. 

Чому сервісу Гермес Авто довіряють люди?

Найперше ми не будемо скромними: Гермер Авто – найкращій сервіс Ауді у Львові. Наші майстри не лише кваліфіковані, але й досвідчені саме щодо ремонту Audi, тож ми легко можемо гарантувати вам бездоганне виконання робіт.

Разом з тим ми маємо ряд інших переваг:

  1. безкоштовні консультації для клієнтів стосовно ремонту і правильної експлуатації авто для запобігання поломкам у майбутньому;
  2. виконання робіт не лише якісно, але й у зазначені строки, ба навіть стислі;
  3. індивідуальних підхід до кожного клієнта щодо сервісу та вартості послуг;
  4. закупівля усіх запчастин з боку СТО – вам не доведеться бігати по всьому місто у пошуках деталей до авто.

Яка ціна послуг Гермес Авто щодо діагностики та ремонту Ауді?

Як ми вже зазначили, ремонт Ауді – доволі складний процес, і це зумовлено особливостями конструкції автівок цієї марки. Саме через це ми не фіксуємо ціну на певні послуги, аби не брати більше, ніж потрібно, і уникнути ситуацій, коли клієнтові доводиться доплачувати через непередбачувані обставини. Якщо у вас виникла проблема, дзвоніть за телефоном вказаним на сайті, і ми зможемо обчислити приблизну вартість ремонту. А відтак назвемо точну ціну після комп’ютерної діагностики вашого авто.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають