9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Як використовувати громадський транспорт для просування свого бізнесу

Як використовувати громадський транспорт для просування свого бізнесу і для чого твоєму бізнесу реклама в метро та маршрутках.

Особливості реклами в транспорті та її переваги

У мегаполісах і в невеликих населених пунктах тисячі людей щодня користуються послугами громадського транспорту, а тому розміщення реклами в маршрутках міста часто стає корисним інструментом для просування власного бізнесу. В такому випадку у вигляді основних рекламних майданчиків виступає транспортний засіб. Завдяки оригінальній подачі і унікальному оформленню, реклама в транспорті привертає увагу величезної кількості людей.

реклама в громадському транспорті Київ

Реклама в метро Києва та Харкова – надзвичайно ефективний маркетинговий хід. Внаслідок великого пасажиропотоку в даному громадському транспорті, розміщення реклами в вагонах метро Києва вона дозволяє охопити величезну аудиторію. А різноманітні види реклами дозволять розмістити оголошення будь-якого розміру і бюджету. Стікери, що розміщуються в вагонах, надзвичайно популярний і доступний спосіб. 

Реклама в метро Київ

Залежно від вагонів, вони можуть перебувати на панелях, вікнах, дверях вагона. Розміщення реклами в вагонах метро Харкова на картах-схемах метрополітену, які розташовані в кожному вагоні, забезпечує практично 100% охоплення пасажирів.

Особливості розміщення рекламних оголошень в маршрутному таксі

реклама-в-транспорті

Особливості рекламної інформації безпосередньо залежать від конкретного виду транспорту, на якому вона буде перебувати. Реклама в маршрутному таксі вважається відмінним варіантом для вирішення локальних завдань. Адже даний вид транспорту не має прив’язки до рейок або електричних проводів, що робить маршрут автобусів більш різноманітним, це можливість заявити про свою продукцію, послуги великому потоку пасажирів.

Переваги транспортної реклами

Перш ніж скористатися вельми популярною послугою розміщення реклами, необхідно більш детально ознайомитися з її основним списком переваг:

  • Динаміка і оригінальний привабливий дизайн змушують пасажирів звернути свою увагу на таке оголошення.
  • Реклама в громадському транспорті відрізняється різноманітністю майданчиків для розміщення. Головне – керуватися іміджем пропонованого товару.
  • Замовник зможе самостійно вибрати конкретний вид транспорту і його маршрут.
  • Реклама в маршрутних таксі щодня привертає увагу величезної кількості людей, серед яких точно знайдуться Ваші потенційні покупці.
  • Реклама у вагоні метро це гарантований потік потенційних клієнтів, котрі кожного разу будуть бачити Вашу рекламу перед собою.
реклама київ

Реклама в маршрутках, ціна якої відрізняється особливою доступністю, працює протягом усього часу, поки даний транспортний засіб курсує за своїм маршрутом. Крім того, при замовленні таких оголошень клієнт може самостійно вибрати необхідний розмір і стиль оголошення. Реклама в маршрутці може перебувати на склі, на стінках біля поручнів і в інших ділянках, куди спрямовані погляди пасажирів – потенційних споживачів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають