9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

“QinetiQ” передасть Україні нову партію саперних роботів “TALON”

Корпорація “QinetiQ” передасть Силам оборони України нову партію з 10 саперних роботів “TALON”.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення компанії.

Починаючи з 2014 року “QinetiQ” проводять навчання на території України саперів з експлуатації та ремонту дистанційно керованих машин “TALON”, яких до початку повномасштабного вторгнення в Україні було 12 штук. Всього за 8 років навчили понад 100 українських саперів.

“Завдяки більш ніж 50-річним підтвердженим успіхам у забезпеченні критичних можливостей для підтримки наших сил оборони та безпеки в США та за кордоном, QinetiQ має унікальні можливості пропонувати багатодоменні рішення, які гарантують, що ми отримуємо найкращі продукти та послуги в руки бійців, коли та де вони найбільше потрібні”, – йдеться у повідомленні компанії.

Довідка

“TALON” – це керовані роботизовані системи, які широко застосовуються для зниження загроз від вибухових засобів та хімічної зброї. Можуть виявляти та знешкоджувати вибухові засоби, виявляти протипіхотні міни та вести спостереження та розвідку, робот підвищує безпеку військових. Вже понад 20 років вони застосовуються у бойових операціях по всьому світу.

В базовому варіанті “TALON” має довжину 86,4 см, висоту 42,7 см, максимальну масу від 52 до 71 кг, може брати на себе масу корисного вантажу до 45 кг і тягнути (буксирувати) вантаж масою до 680 кг. Силова установка робота дозволяє йому розвивати швидкість до 8,3 км/год і працювати без підзарядки своїх джерел живлення – в залежності від характеру місцевості й виконуваного завдання – від 2,8 до 4,5 години, а в режимі очікування навіть до 7 діб.

Дистанція управління роботом по кабелю становить 300 м, по радіолінії – до 500-800 м, а при використанні на роботі подовженою радіощоглою – до 1000 м. Встановлений на роботі стандартний маніпулятор може підіймати на повністю витягнутій “руці” вантаж масою до 11 кг.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають