9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 20 Травня, 2022

Прикордонники закупили 60 безпілотників DJI Matrice 300

Держприкордонслужба закупила 60 дронів DJI Matrice 300 на 50 мільйонів гривень, які мають залучити до охорони кордону України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Наразі комісія здійснює приймання від постачальника комплексів безпілотних літальних апаратів, загальною вартістю майже 50 мільйонів гривень.

Дані комплекси закуплені Адміністрацією Державної прикордонної служби України за державним оборонним замовленням на 2021 рік.

Частина їх уже доставлена у Головний центр підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.

blank
Дрони DJI Matrice 300 прикордонників України. Фото: ДПСУ

Загалом вже отримано 8 комплексів до складу яких входять 24 БПЛА з моніторинговим обладнанням.

Ще 12 таких комплексів (36 дронів) планується отримати до кінця поточного року.

До складу кожного комплексу входять три безпілотних літальних апарати DJI Matrice 300 з системами розпізнавання перешкод.

Також комплекси включають пульти дистанційного керування, комбіновані підвіси з камерами денного бачення, телевізійними камерами та лазерними далекомірами.

Для забезпечення можливості обробки польотної інформації, опрацювання донесень, вивчення метеорологічної обстановки, організації пошукових операцій, комплекс укомплектований автоматизованим робочим місцем на базі ноутбука та планшета.

Отримані дрони можуть використовуватися в радіусі до 15 км від оператора як вдень, так і вночі, бо комплектуються й оптичними та тепловізійними камерами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають