9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Українські прикордонники отримали кінологічне обладнання від ОБСЄ

У підрозділи Держприкордонслужби доправили кінологічне обладнання, що передала ОБСЄ у рамках реалізації Проєкту міжнародної технічної допомоги.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Допомогу передали у межах реалізації Проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка Державної прикордонної служби України у запобіганні та боротьбі з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин».

Відомо, що шість підрозділів прикордонного відомства, а саме Чернівецький, Волинський, Мукачівський, Чернігівський, Подільський загони та Національна академія ДПСУ, отримали кінологічне майно, серед якого і пересувні причепи для комфортного перевезення і розміщення службових собак.

Причепи використовуватимуться під час несення служби у віддалених місцях та стануть гарним прихистком для чотирилапих у холодну пору року.

Окрім шести вольєрів, у підрозділи було передано інше обладнання, а також 500 спеціальних тактичних шлей для собак.

Також у межах Проєкту було проведено низку пілотних базових тренінгів з протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів і вибухових речовин через державний кордон. До навчальних тренінгів, в яких вже взяли участь понад півтори сотні військовослужбовців ДПСУ, долучалися експерти ОБСЄ, ФРН, Франції, Республіки Польща, Литви, Інтерполу, Європолу та центральних органів виконавчої влади України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають