9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Прикордонники на Чернігівщині отримали канадські бронеавтомобілі (фото)

Чернігівські прикордонники отримали канадські бойові бронеавтомобілі марки Roshel, які надходять в Україну у якості допомоги від міжнародних партнерів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

Станом на початок грудня нашим захисникам передали вже сотню таких бронеавтомобілів.

“Досить непоганий автомобіль, маневрений. Навіть якщо порівняти з «Козаком», навіть трошки кращий. Вага його 8 тонн. Колеса мають «докатки» всередині, навіть якщо проб’ється, вона зможе продовжити рух. Має шестилітровий дизельний бітурбований двигун, коробка автомат. Чудовий автомобіль, буде використовуватись прикордонними нарядами для охорони наших рубежів. Він повністю броньований”, – розповідає офіцер автомобільної та бронетанкової служби 105 прикордонного загону Кирило.

“Я думаю, великокаліберну стрілецьку зброю він витримає, а також якісь фугасні снаряди також витримає. Даний автомобіль має вісім посадкових місць для десанту”, – додає прикордонник.

За словами Кирила, салон досить просторий – місця вистачить навіть військовослужбовцю в повному бойовому комплекті. Також є можливість швидко покинути авто в разі потреби.

“Установимо тут «люльку» й кулемет. Зараз водії їх вже отримали й будуть вибувати до пунктів дислокації, де і будуть використовувати за призначенням. Автомобіль продуманий. Не на абияк зроблений, а продуманий для перевезення персоналу. Для військових – це те, що треба”, – говорить офіцер ДПСУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають