9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Придніпровська залізниця презентувала відремонтовані та модернізовані локомотиви

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбулася виставка локомотивів та приміських електропоїздів.

Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію регіональної філії, передає Промисловий Портал.

Експонатами презентації стали п’ять локомотивів (електровози ВЛ8, ВЛ11М5, ВЛ11М6, ЧС2, тепловоз ЧМЕ3) та приміський електропоїзд ЕР2.

Презентований рухомий склад відремонтували й модернізували у деповських умовах. Зокрема, фахівці депо відновили кузови, тягові електродвигуни, колісні пари та електронне обладнання, обладнали локомотиви й електропоїзд сучасними дзеркалами заднього огляду, електричними склоочисниками, автоматичними вимикачами, зовнішнім та внутрішнім світлодіодним освітленням тощо.

Аби поліпшити умови праці локомотивних бригад, у кабінах встановили крісла покращеної ергономіки, системи охолодження, холодильники та мікрохвильові печі, розетки для побутових потреб, сонцезахисні жалюзі. Кабіни також утеплили й обшили сучасними негорючими шумопоглинальними матеріалами.

Ззовні та всередині виставковий рухомий склад пофарбований багатокомпонентними фарбами, що “зберігатимуться тривалий час і виконуватимуть антикорозійну функцію”.

Після комісійного огляду виставки кращими її експонатами визнано електровози ЧС2 (перше місце, а також заохочення за проведену деповськими ремонтниками модернізацію контролера машиніста та кнопки струмоприймача), ВЛ8 (друге місце), третю сходинку між собою поділили ВЛ11М5 та електропоїзд ЕР2.

«Це вже четверта від початку військового вторгнення в Україну така виставка, — зазначив директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Олександр Момот. — Кожні два–три місяці комісійно оглядаємо п’ять–шість відновлених одиниць з нашого локомотивного та моторвагонного парку. І темпів ремонту знижувати не плануємо».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають