9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Промислові насоси EBARA

У розділі ПРО НАС на сайті EBARA.ONLINE є досить красномовна інфографіка. Там показали масштаб виробничих потужностей корпорації EBARA. У всіх галузях, від приватного будинку до атомної станції, ви знайдете працює насосне обладнання Ебара.

Насоси для промисловості займають окремий ряд у виробничій лінійці корпорації. Промисловість буває різною і насоси, відповідно, теж. Харчова промисловість, хімічна промисловість, металургійна, машинобудування, цукрова промисловість – всюди потрібні промислові насоси.

З більшістю слабоагресивних рідин, які необхідно транспортувати в харчовій промисловості або хімічній, відмінно справляються насоси Ebara з нержавіючої сталі. Ви знайдете «ебаровські» насоси майже на кожному великому заводі пивоваріння в Україні!

EBARA має широкий спектр насосів для різних призначень. Зовсім недавно ми поставили так звані турбомолекулярні насоси. Так, виявляється є і такі. Промислові насоси EBARA для роботи в умовах високого вакууму!

ЩО ВАЖЛИВО ПРИ ПІДБОРІ?

Промислові насоси для різних видів застосування перекачують різні рідини. Пунктів, які важливо врахувати при підборі, набереться з десяток, але є два першочергових:

1) насоси конструктивно повинні відповідати потребам;

2) матеріали, з якого виготовлений насос, повинні відповідати застосуванню.

Крім самого насоса, важливо пам’ятати і про інші фактори (проектувальники, які здійснили проектування виробничої лінії, інженери-монтажники, які встановили насос, тощо). Завжди обирайте досвідчених фахівців!

НАЙПОПУЛЯРНІШІ ПРОМИСЛОВІ НАСОСИ EBARA

Насоси Ebara з нержавіючої сталі серій 3M, 3L, 3LP, DWO, EVMS особливо затребувані на різних виробництвах. По-перше, в них застосовуються різні марки нержавіючих сталей:

  • AISI 304,
  • AISI 316,
  • ін. марки нержавіючих сталей за запитом.

По-друге, великий вибір торцевих ущільнень:

  • кераміка / графіт / NBR,
  • графіт / SiC / EPDM
  • або будь-яке інше за запитом.

МОЖЛИВОСТІ

Насоси Ебара здатні на багато: качати на понад високий тиск, качати в’язкі рідини, транспортувати забруднені з включеннями стоки, промислові насоси EBARA здатні качати токсичні або вибухонебезпечні рідини. За допомогою насосів Ebara дістають воду з найглибших свердловин, перекачують воду з річок в канали, гасять пожежі і навіть охолоджують сопла космічних літальних апаратів на космодромі.

Корпорація Ebara – це потужна структура, яка задовольнить потреби в насосах в будь-якій галузі промисловості.

Запитуйте, обирайте та телефонуйте 044-594-74-74 або залишайте запит на сайті: https://ebara.online/uk/group/promislovist/ або замовляйте зворотній дзвінок!

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають