9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Жовтня, 2021

Преимущества и особенности беспружинного матраса

 • В целях заботы о собственном здоровье и комфорте сна многие жители нашей страны покупают матрасы с ортопедическими свойствами. Например, матрас Дейли 2 в 1 или другие модели. Беспружинные изделия намного удобнее своих пружинных разновидностей по ряду причин.

  Главные требования при покупке

  Недостаточно просто выбрать любую модель и ожидать, что она действительно принесёт пользу и комфорт. Стоит учесть:

  • ортопедические качества;
  • полезную площадь;
  • комфорт;
  • срок службы.

  В частности, беспружинные варианты отлично подходят детям и подросткам по причине своей жёсткости. Для взрослых без проблем с позвоночником можно выбрать и мягкую модель. Несмотря на твёрдость, наполнитель принимает анатомически правильную форму и «подстраивается» под тело спящего.

  Полезная площадь у беспружинного матраса намного шире, чем у пружинного. Ведь последний содержит каркас по периметру. Кроме того, беспружинные изделия для двоих обеспечивают поддержку по всему периметру. Два человека с разным весом и комплекцией будут по-разному ощущать поддержку.

  Срок службы хорошего матраса без пружин составляет 10-15 лет без потери ортопедических качеств. Пружины изнашиваются заметно быстрее.

  Преимущества беспружинных матрасов

  Кроме вышеперечисленных достоинств, следует отметить чистоту. Внутри такого изделия нет пустот, поэтому туда никогда не проникнет пыль. Верхний слой можно просто пропылесосить, чтобы убрать пыль.

  Защищены такие изделия и от воды. Внутренняя конструкция не поддаётся гниению, появлению плесени. Поэтому можно быть абсолютно спокойным за своё здоровье.

  Таким образом, несмотря на небольшую толщину, беспружинные матрасы ничем не уступают, а во многом даже превосходят свойства пружинных. Сейчас каждый может выбрать достойный вариант, который устроит его по размеру, параметрам жёсткости.

  Изделие средней жёсткости подойдёт не только для комфортного сна, но и для занятия йогой, использования в походных условиях. Материал эффективно сглаживает неровности поверхности.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Зараз читають

  Кабмін надав “Антонову” держгарантії до 470 мільйонів грн для будівництва Ан-32

  Кабінет міністрів України прийняв рішення про надання держпідприємству "Антонов" державних гарантій для залучення кредиту на будівництво літака...

  “Нова Пошта” запускає власну авіакомпанію Supernova Airlines

  "Нова Пошта" запускає власну авіакомпанію, яка отримала назву Supernova Airlines.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Харківський авіазавод планує самостійно провести заміщення російських комплектуючих на літаках Ан-74

  У Харкові планують самостійно провести імпортозаміщення російських комплектуючих на літаках Ан-74 різних модифікацій.Передає Національний...

  Для близько 80 українських розвідників побудували багатоквартирний будинок

  Керівництво Головного управління розвідки продовжує реалізовувати проєкти зі створення комплексної інфраструктури військових містечок для розвідників.