9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Повітряні Сили замовили нове українське світлосигнальне обладнання для аеродромів

Повітряні Сили України замовили нове світлосигнальне обладнання для власних аеродромів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Це стало відомо з оприлюдненої інформації на моніторинговому порталі публічних закупівель Dozorro.

У заявці йдеться про наміри закупівлі військовою частиною А0215 світлосигнального обладнання аеродромів. А саме: регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання.

Мова йде про два комплекти світлосигнального обладнання «Фотон-КСМ-1» (або еквівалент) та один комплект елементів світлосигнального обладнання «Фотон» (або еквівалент).

blank

Комплект світлосигнального обладнання “Фотон-КСМ-1” повинен бути мобільним, та мати час розгортання та згортання не більше 6 годин. Склад комплексу ССО повинен забезпечувати розгортання світлосигнального обладнання з регульованими вогнями за типовою схемою ССП-1 та розрахований на злітно-посадкову смугу довжиною 2500 метрів.

Елементи світлосигнального обладнання «Фотон», а саме посадкові вогні регульовані, повинні бути зі світлодіодними джерелами світла, кабелями електроживлення, муфтами, підставками під вогні ВПР та пультом управління для державної авіації.

Світлосигнальне обладнання аеродрому забезпечує візуальне орієнтування і безпосередньо створює світлосигнальну картину.

При забезпеченні польотів вночі або в складних метеоумовах світлотехнічне обладнання забезпечує точний висновок літака на аеродром посадки, зниження, приземлення, пробіг по злітно-посадковій смузі і рулювання на стоянку. Система дозволяє льотчику візуально бачити аеродром на відстані багатьох кілометрів.

blank

Нагадуємо, що вітчизняна система світлосигнального обладнання «Фотон» успішно завершила державні випробування та вже встановлена на військових аеродромах. Новинка була випробувана і на міжнародних навчаннях «Чисте небо – 2018», що відбувались у жовтні 2018-го року.

Тоді закордонні колеги відзначили ефективність нової системи, на той час вона була єдиною у світі повністю виготовленою із світлодіодних ламп.

Під нове обладнання вже розпочалась підготовка льотчиків-курсантів, для чого були створені нові посібники, які вже направлені до військових навчальних закладів у Харкові та Василькові.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають