9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Послуги Експрес таксі у Києві

Як вибрати таксі в Києві?

Люди завжди прагнуть отримати максимально зручні послуги за розумними цінами. Таксомоторні фірми прагнуть отримати якомога більше клієнтів, особливо постійних. Тому пропонують велику кількість інформації про наші послуги.

Клієнти в інтернеті можуть дізнатися такі дані про таксі в Києві https://express-taxi.ua/ukr:

 • Вартість поїздок;
 • Наявність автомобілів в тому чи іншому мікрорайоні;
 • Рівень забезпеченості автопарку;
 • Наявність додаткових послуг;
 • Відгуки клієнтів про послуги таксі в Києві;
 • Координати для виклику машини (номер телефону таксі).

“Експрес-Таксі” одне з кращих служб таксі Києва!


Експрес – лідер на столичному ринку послуг таксі. Після вивчення перерахованих факторів більшість жителів і гостей столиці симпатизують саме нашій компанії. “Експрес-таксі” – це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми знаємо, що потрібно в поїздці сім’ї з маленькою дитиною, як зустріти делегацію бізнесменів з інших країн, з розумінням ставимося до людей, які випили якусь кількість алкоголю з приводу радісної або сумного події. Будь-яка людина знайде в особі колективу “Експрес-таксі” надійного друга.

У переліку додаткових послуг фігурує перевезення дитини в автокріслі, кур’єрська доставка, драйвер.

Для перевезення пасажирів застосовуються машини типу “Економ“, “Стандарт” і “Комфорт”. Якщо ви замовляєте машину іноземного виробництва, ми гарантуємо, що до вас приїде автомобіль на українських номерах.

Дешеве таксі Києва – це реально!


Любите їздити з комфортом, звикли, що викликаний автомобіль приїжджає точно в зазначений час, і не хочете платити багато? – Тоді найдешевше таксі в Києві Експрес радо надасть свої послуги.

Незважаючи на величезний мегаполіс і складність дорожніх розв’язок, наше дешеве таксі Києва довезе вас в вказане місце без турбот, з комфортом і повною безпекою. Ми утримуємо доступні ціни для клієнтів завдяки:

 • Широкому парку автомобілів, які рівномірно розташовані по всіх районах;
 • Співпраці з водіями з бюджетними марками автомобілів;
 • Застосуванням більш дешевого палива.

Викликати таксі дешево в Києві зовсім не означає отримати поганий автомобіль з брудним салоном і неввічливим водієм. Автомобілі подаються завжди чисті, вони регулярно проходять технічний огляд для зменшення ризику аварій. Штат водіїв – це досвідчені професіонали, які знають райони міста і не будуть докучати вам розпитуваннями. Плюс, якщо місто стоїть у пробках при можливості знайдуть об’їзні шляхи.

Як замовити таксі в Києві дешево?


Замовити таксі в Києві дешеве не так складно. Ви можете оформити заявку як через додаток, так і зателефонувавши нашим диспетчерам. За рахунок доступної ціни у нас багато постійних клієнтів, а сервісом користуються навіть приїжджі в столицю. Для того, щоб скористатися послугами, уточніть:

 • Початкову і фінальну крапку маршруту;
 • Час подачі авто;
 • Додаткові умови: перевезення багажу, тварин, дітей.

Філософія нашої служби в тому, що навіть в найдорожчому місті повинні бути послуги, які може дозволити собі кожен. Тому, коли просять порадити дешеве таксі Києва, багато рекомендують саме нас. Ви можете бути впевнені в оперативності подачі авто, а також є можливість замовлення машини на певний час, наприклад, вранці, щоб відправитися в аеропорт, на авто або ж / д-вокзал.

Всі наші послуги ви можете переглянути на нашому сайті: express-taxi.ua

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають