9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Поширені помилки під час покупки смартфона

Перед покупкою нового смартфона варто з’ясувати кілька моментів, які допоможуть вибрати вдалу модель варіант та не пошкодувати. Тут важливо, щоб технічні характеристики і дизайн залишалися актуальними впродовж тривалого часу.

Навіть найдосвідченіші покупці можуть помилятися. Тож ми проаналізували поширені факапи вибору смартфона, щоб ви навчилися їх уникати.

Визначтесь з метою використання смартфона

Це важливо:

  • Якщо любите дивитися фільми зі свого смартфона, вдало підійде пристрій з потужним процесором і великим дисплеєм. 
  • Любите фотографувати – сфокусуйтеся на якісній камері. 
X89xdseEOZ0aERHK4Ljxa8aJLWhvg8iBVQ1tOHe-HrDlIBHj1g2HH9p92IjSxq0OF6wCKXCNb5FjOME1J1fa3WfO_npGgNL3wWoHjUMnx_Z5eg2fWs8TfI4jpdBefIyCJN2IkYOj
  • Граєте онлайн – отже, слід брати до уваги не лише продуктивність, але й рівень автономності батареї. Смартфон, який швидко розряджається, навряд чи підійде для мобільного геймінгу. 
  • Якщо ж вам потрібен гаджет лише для того, щоб відправляти повідомлення у месенджерах і публікувати пости у соціальних мережах, навряд чи доцільно витрачати більше 5-6 тис. грн., переплачуючи за необов’язкову потужність.

Який об’єм пам’яті є комфортним?

Внутрішня пам’ять використовується для зберігання мультимедійних файлів, встановлених додатків, повідомлень з месенджерів і не тільки. Якщо ви не звикли робити сотні селфі і забивати телефон іграми, за великий обсяг можна не переплачувати. 

В середньому користувачам вистачає 64-128 Гб вбудованої пам’яті. Але зустрічаються флагмани з 256 і навіть 512 Гб, бюджетники з 16 і 32 Гб 

GRFu7CH6ycruQBgHg5Rc4PND2jPG9GeqMm5XyfqKh0xPXvd3HLRSubLIYP53XpqYiBv7lx2uXIZ33_-afvpSS9In3EQTdQTeu3NI5nZJtk5g3TxzQAv41-Hq6a5n9PsJ3tmrA902

Оперативна пам’ять – енергозалежна частина системи, де під час роботи зберігається код програм, вхідні, вихідні та проміжні дані, які обробляє процесор. Чим більше ГБ ОЗП, тим більшу кількість процесів одночасно зможе обробити телефон. 

Для флагманських моделей актуальні 4 Гб і більше, для якісних юджетників – від 2 Гб. 

Параметри камерного блоку

Кількість мегапікселів впливає лише на те, на якому екрані ви будете дивитися фото. Якщо плануєте друкувати плакати, то чим більше мегапікселів, тим краще.

Та для звичайного використання (інстаграм, соціальні мережі, фото на пам’ять) краще зважати на: 

  • режими зйомки смартфона, 
  • кількість камер і сенсорів, 
  • оптичну стабілізацію, 
  • автофокус 
  • розмір матриці. 
fabF0gY43z3z7rBnSCI0yI6-TVuUfkbXj9Wh_JeeQodcGI03zjt6qqIUE19rVlnHRsk0p8gmBffQ0EQzyfugjro-uvdCbFroOgZ1lU2Vqm_zmM6ZSHyJtkW0PMjMrGpfcQbxUrJb

Якщо для вас камера не є важливим інструментом, то ви цілком можете орієнтуватися на середній ціновий сегмент, а у деяких випадках і на бюджетні пристрої. 

Не оцінюйте автономність за розміром батареї

Як і у випадку з камерами, це одна з найчастіших помилок, в якій нас можуть збивати з пантелику цифри. 

Все звучить логічно: смартфон з батареєю на 5120 мАч пропрацює без підзарядки довше, ніж модель на 4500 мАч. Але це твердження справедливе лише за інших рівних умов, а таке буває дуже рідко.

sNlkTOPyPScH99Avsz4jMLS4KfxeJ0miEdXqfvdimUELoPRLI9LUhBvWV_JQbvGF0owMjQTOkPK3g09E47ZNsxMVXrco4Z2uArNmKrjqT_GNwQ1Xi-Xa111adTzpG4McHWRC6xw1

Враховуйте сумісність 

- Advertisement -

Сучасні гаджети тісно пов’язані один з одним – вони, образно кажучи, знаходяться в одній екосистемі, тому якщо невдало замінити одну ланку, весь ланцюжок може порушитися. Наприклад, новий смартфон може не підтримувати Bluetooth-кодеки улюблених навушників. 

aPllJUgLQAw19o4nBor2nCFRiO1u1nykgC0PzPoTX2PLOKvZYSGSIlT_b723LbhJ3SvFnYGfoKlkYoT63Ct8pGLwwRfkuZKbZ1aFaIYCUZJmvsC9-udLSQqZypYxG7NLgJUIYv8R

Звертайте увагу на флагманські моделі

Справа в тому, що нові смартфони від популярних брендів, на момент виходу отримують найпотужніший процесор, тому можуть бути актуальними ще кілька років. Ціна минулих лінійок з часом знижується, але при цьому вони не поступаються новачкам.

Останні новини:

Зараз читають